Hakkımızda

Mishistanbul Hakkında

Taşa toprağa ağaca ve denize; bir bütün olarak doğadan gelen her şeye duyulan bir sevdanın adı olan Mishistanbul, doğa aşığı bir aile tarafından 2012 yılında kuruldu.
Mishistanbul, günümüz modern dünyasının bizim üzerimizde bıraktığı negatif enerji yükünü biraz olsun pozitife çevirmek, iletişimsizliğin hakim olduğu bu çağda çevremizle ve kendimizle daha rahat iletişimde olabilmek, farkındalığımızı geliştirip kendi içimizdeki gücü açığa çıkarabilmek ve en önemlisi de günümüz dünyasının bize bıraktığı zor durumların etkisini bir nebze de olsa hafifletebilme ihtimali yaratmak için, doğadan gelen sloganıyla 2012 yılından beri faaliyet gösteriyor.

Kendine has özgün, şık tasarımları ve müşteri memnuniyetiyle çok hızlı bir büyüme gösteren Mishistanbul, çok kısa sürede doğal taş ürünlerinin yanında mala, tütsü ve doğal taşlı mum tasarımlarıyla da ürün yelpazesini geliştirdi.
Tüm dünyaya ve ülkemizi pençesine alan pandemi döneminde yaşanan fiziki zorlukları, dijital alanda başarılı adımlar atarak aşan Mishistanbul, kısa sürede bu alanda da güçlü bir şekilde yerini aldı.

Başlangıçta 3 kişilik bir aile işletmesi olarak başlayan macera bugün bünyesinde barındırdığı gemooloji uzmanları ile birlikte onlarca çalışanı olan güçlü bir işletme haline geldi. Özgün ve şık tasarımlarıyla doğadan gelen şifa, huzur ve enerjinin tek adresi haline gelen Mishistanbul, önce şişli ve ardından da  Beşiktaş da ki mağazasında yaklaşık 13 yıl boyunca gururla hizmet verdi.

Özellikle son bir kaç yıldır İstanbul da yaşanan sosyo - ekonomik ve kültürel değişim ve hayatın her anlamda zorlaşması sonucunda çareyi yine doğa da arayan Mishİstanbul ailesi  radikal bir karar alarak merkezini Aydın ın şirin bir ilçesi olan Didim e taşıdı.. Ve şu anda Didim Altınkum daki yeni mağazasıyla hizmete devam ediyor.. 13 yıllık doğa macerası...13 yıllık yol artık Didim de devam ediyor.