Ametist Taşı Bileklik

Pozitif Enerjinin Aşkın ve Sevginin Kaynağı; Ametist Bileklik

Ametist taşı, kişinin ruh halini son derece dinginleştiren, sakinleştiren ve pozitif enerjileriyle bilinen güçlü bir taştır. Sağladığı pozitif enerjiyle maddi ve manevi tüm bağımlılıklardan kurtulmak adına yıllar boyu kullanılan güçlü taş, dışarıdan gelebilecek tüm olumsuz saldırılara karşın da sizin doğal kalkanınız olacaktır. Ametist taşı sigara, alkol ve uyuşturucu gibi birçok bağımlılıktan kurtulmanız için size güç verecek, muhteşem pozitif enerjiler sağlayacak ve tüm auranızı dengeleyecektir.

Ametist Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Ametist taşı şifa getiren ve sizin pozitif enerji kaynağınız olabilecek güçlü bir taştır. Aşkın ve sevginin taşı olarak bilinmesinin yanı sıra, ametist taşlı bileklik modelleriyle de bu gücü her zaman yanınızda hissedecek, dışarıdaki tüm olumsuzluklara ve negatif enerjilere karşın kendinizi pozitif bir şekilde kapatabileceksiniz.

Sağlık açısından bu taşa göz attığımızda, harika bir bağışıklık sistemi düzenleyici olduğunu görebiliriz. Ayrıca beyin ve sinir sistemlerini dengeleyerek sizlere dinginlik, huzur ve sakinlik kazandıran ametist taşı, anlık baş ağrılarına da iyi gelmektedir.

Ametist Bileklik Modelleri

Ametist bileklik modelleri ametist taşını sürekli yanında taşımak isteyenler için oldukça uygun bir aksesuardır. Yalnızca ametist taşının güçlü enerjisinden faydalanmak istiyorsanız, yalnızca bu taşa ait bir bileklik edinebilirsiniz. Ancak, bileklik modelleri çeşitliliği kullanılan taşlardan dolayı farklılık göstermektedir. Örneğin, doğal taşların birbiriyle uyumluluk durumu bulunur.

Ametist taşınız sizinle daima uyumlu çalışacak ve tüm enerjisini size aktaracaktır. Aktarılan enerjiyle beraber çok kısa bir zaman içerisinde hayatınızdaki değişiklikleri görebilecek, negatif enerjilerin pozitif enerjiye dönüştüğünü anlayabileceksiniz.

Bileklik modellerinde en çok merak edilen husus ise kullanılan malzemelerdir. Malzeme olarak kesinlikle metal aksam bulunmuyor. Bileklik ürünleri yalnızca 8 milim esnek ve kalın misina ile yapılmaktadır.

Ametist Bileklik Fiyatı

Ametist taşının ve diğer tüm taşların fiyatları, özelliklerine ve değerlerine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle hangi aksesuar olarak kullanıldığı büyük önem arz ederken, kullanılan malzemenin kaliteli ve birinci sınıf olması da fiyatı etkileyen diğer unsurlardır. Ametist bileklik fiyatı ise, aynı durumlar göz önünde bulundurularak belirlenebilmektedir.