Akuamarin Taşı Bileklik

Göz Kamaştıran Rengi ve Bereketin Kaynağı; Akuamarin Bileklik

Açık mavi ve yeşilimsi tonlarıyla bilinen akuamarin taşı, deniz suyu anlamını taşımaktadır. Mavi renkli ve oldukça büyük kristallere sahip olan bu efsanevi doğal taş, sağladığı faydalarla da gözde bir taştır diyebiliriz. Akuamarin taşına sahip kişiler sağlık alanında da büyük fayda görmektedir. Özellikle sindirim sistemi konusunda oldukça başarılı çalışan bu kıymetli taş, gerginlik ve stres gibi durumları da ortadan kaldırmaktadır. Yabancı ve tehlikeli maddelere karşı tiryakilik seviyesini azaltan ve bağımlılık oranını düşüren akuamarin, aynı zamanda bereketin kaynağı olarak da bilinmektedir.

Akuamarin Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Zihinsel ve bedensel faydaları da beraberinde getiren akuamarin taşlı bileklik, sizlere daha berrak bir hayat yaşayabilmeniz için fazlasıyla yardımcı olacaktır. Zihni temizleyen, güçlendiren ve aynı zamanda odaklanma konusunda sizlere kuvvet veren bu kıymetli taş, tembellik durumunuzu ortadan kaldıracak ve kendinize güven duymanızı sağlayacaktır.

Sigara, alkol ve uyuşturucu gibi tehlikeli bağımlılıkların da önüne geçen doğal taş, zamanla tiryakilik oranınızı düşürecek ve sağlık alanında da sizlere yardımcı olacaktır. Solunum yolu problemlerinde (astım ve bronşit gibi hastalıklarda) sizi daima rahatlatacak, çenenizdeki kemiklerin ve tüm dişlerinizin de sağlıklı kalmasına olanak sağlayacaktır. Akuamarin, aynı zamanda bereket ve uğur taşı olarak da bilinir.

Akuamarin Bileklik Modelleri

Akuamarin bileklik modelleri, akuamarin taşının daima yanınızda bulunması adına muhteşem bir aksesuardır. Ancak, bu aksesuarı edinirken dikkat etmeniz gerekenler de vardır. Kullanılan malzemeyi kontrol etmeli, malzemeler arasında kesinlikle metal aksam bulunmamasına dikkat etmelisiniz.

Akuamarin bileklik modellerinde 8 milimetre elastik lastikli misina kullanılmaktadır. Ürünler içerisinde herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermemek adına metal aksam bulundurulmamaktadır. Ürünler içerisinde yedek ip ve taşlar da bulunmaktadır.

Akuamarin Bileklik Fiyatı

Akuamarin ve diğer taşların fiyatları, özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Akuamarin bileklik fiyatı ise yine taşın kalitesine, özelliğine ve bileklik modelinde kullanılan malzemelerin kalitesine göre de değişebilmektedir.