Akik Taşı Bileklik

Hayata Düzen Getiren Aklın ve Mantığın Taşı; Akik Taşı Bileklik

Hayatınıza yenilikler getirecek, aklın ve dengenin taşı olarak bilinen Akik taşı, günümüzde çokça kullanılan doğal taşlardan birisidir. Kısa zaman içerisinde insana sağladığı faydalarla tüm dikkatleri üzerine çeken evde, arabada ve insanların yanında sürekli olarak bulunan taş, bir diğer ismi agat taşı olarak bilinir. Vücuttaki gereksiz enerjiyi boşaltan, negatif enerjinin pozitife dönmesini sağlayan bu kıymetli doğal taş, aynı zamanda nazara karşı etkilidir ve kişiyi tehlikelerden muhafaza eder.

Akik Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Aklın ve mantığın şifası olarak bilinen akik taşlı bileklik kişiyi nazara, karabasana ve kötü rüyalar karşı korumaktadır. Vücut dengesinin olağan ve normal olmasını sağlayan akik taşı, aynı zamanda mantığı geliştirir, bol mutluluk ve sevinci beraberinde getirir. Cinsel organlar ve cinsel güç açısından da faydası bilinen akik taşının stresi yok ettiği ve gergin olan bölgelere ısı vererek gerginliği ortadan kaldırdığı da bilinen faydaları arasındadır.

Akik doğal taşı, cepte taşındığı müddetçe dışarıdan gelecek tehlikelere karşın sizi korur, çeşitli münakaşalardan da uzak durmanızı sağlar. Sevginin ve bereketin taşı olarak nitelendirilen akik taşı, M.Ö 1.200’lü yıllarda keşfedilmiştir.

Akik Taşı Bileklik Modelleri

Bu kıymetli doğal taşın sürekli olarak çalışan enerjisine talipseniz ve bu enerjinin daima sizinle beraber olmasını istiyorsanız akik taşı bileklik modelleri arasından tercih yapabilir, bu kıymetli taşı sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

Akik taşından yapılan bileklik modellerinde 8 milim esnek ve kalın misina kullanılmaktadır. Bileklik modelinde herhangi bir metal aksama yer verilmez ve enerjinin devamlı akışının önü kesilmez. Ayrıca gönderimler yedek ip ve taş ile yapılmaktadır.

Akik Taşı Bileklik Fiyatı

Akik doğal taşın muhteşem enerjisinden sürekli olarak faydalanmak adına, bileklik alarak daima onu yanınızda taşıyabilirsiniz. Akik taşı bileklik fiyatı ise, modelin yapımında kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Yedek ip ve taş ile gönderilen ürünlerde, metal aksam bulunmamaktadır. Metal aksam bulunmayan ürünler daima fayda sağlayamaya devam eder ve şifalı doğal taşın enerjisi asla kesilmez.