Akuamarin Taşı Tesbih

Akuamarin Taşı Tesbih

Akuamarin Taşı tesbih, bilindiği üzere Akuamarin adlı doğal taşın en güzel tonlarından oluşturulmuştur. Firma bünyesinde yer alan Akuamarin taşı tesbih türleri gerek püskülleri açısından gerekse imameleri açısından kaliteli şekilde olup benzersiz tasarıma sahiptir. Akuamarin taşı tesbih türlerinin tasarımında tamamen orijinal olan Akuamarin taşı kullanılmakta olup, taşın estetik görünümü ve rengi açısından da oldukça fazla beğeni kazanmaktadır.

Eğer ki sizler satın aldığınız orijinal taş tesbihten farklı olarak gerek püskül kısmında gerekse imame kısmında farklı aparatların kullanılmasını talep ediyorsanız firma ile iletişime geçerek dilediğiniz aparatlarla birlikte Akuamarin taşı tesbih yaptırabiliyorsunuz. Online olarak oluşturduğunuz tesbih siparişlerinizde sipariş notu olarak tüm isteklerinizi firma yetkilisine iletebiliyorsunuz.

Akuamarin Taşı Tesbih Özellikleri

Akuamarin taşından oluşturulmuş olan tesbih türlerinin imame, ayraç ve püskül kısımlarında kullanılan aparatlar kaliteli oksit metalden oluşturulmuştur. Bundan dolayı da hiçbir şekilde kararma ve paslanma yapmamaktadır. Uzun süreli kullanıma dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapılan taş tesbihler özellikle tesbih koleksiyonerleri tarafından tercih edilmektedir.

Doğal Akuamarin taşı tesbih türleri genel olarak sağlam ve tesbih yapımında kullanışlı olan özel iplere dizilmektedir. Bu ip herhangi bir şekilde kopmalara ve dağılmalara karşı dayanıklıdır. Tesbih yapımında kullanılan bu ip genel olarak dayanıklı ve esnektir. Uzun süreli olacak şekilde kopma, dağılma sorunu yaşamadan tesbihinizi kullanabilirsiniz. Firma bünyesinde yer alan tesbihler arasında 6 mm olacak şekilde misina ipine dizili olarak üretilmektedir. Bu tip tesbih türleri rahatlıkla ceplerde taşınabilir.

Akuamarin Taşı Tesbih Fiyatları

Akuamarin taşı tesbih fiyatları genel olarak Doğal Akuamarin taşından yapılmış olmasına göre fiyat farklılıkları oluşturabilir. Zira doğal taşlar arasında da taşın birinci sınıf olup olmamasına göre fiyat farklılıkları olabiliyor. Ayrıca Akuamarin tesbih yapımında kullanılan doğal taş miktarı ve Aqumarin taşının özellikleri, faydaları tesbih fiyatının belirlenmesinde etkili olan faktörlerdir.

Dolayısıyla eğer Akuamarin taşı tesbih satın almak istiyorsanız mutlaka detaylı bir doğal taş satan işletmeleri araştırmalısınız. Ayrıca kişi eğer doğal taş tesbih sahibi olmak istiyorsa doğum haritasına özel taşları seçmelidir.