Apatit Taşı Bileklik

Zihin Açıklığının ve Başarının Taşı; Apatit Taşı Bileklik

Zihni dinginleştiren, başarılı çalışmalar için azim kaynağı olan Apatit taşı, günümüzde genellikle mavi ve yeşil tonlarında bulunabiliyor. Muhteşem enerjisiyle bizlere güç veren, yeni fikirler üretebilmemiz için zihin açıklığı sağlayan apatit taşı, tansiyonu dengeleme konusunda da oldukça başarılıdır. Kondisyonun diri tutulmasında, eklemlerde ve kemiklerde olduğu gibi dişlere de yardımcı olan bu kıymetli taşın stresi uzaklaştırdığı da bilinmektedir.

Apatit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Apatit taşı bileklik başarının taşı olarak da bilinmektedir. Çalıştığınız bir ortamda, bu kıymetli taş size daha fazla güç ve çalışma azmi verecektir. Eklemlerin ve kemiklerin gelişiminde aktif olarak rol oynayan apatit taşı, aynı zamanda dişler için de güzel bir şifa kaynağıdır.

Apatit taşı, vücut gelişimini destekleyen bir taştır. Koordinasyon becerinizi ve odaklanmanızı artıran bu doğal taş, aynı zamanda kas yapısının da daima güçlü kalmasını sağlar. Zihinsel olarak bu taşla beraber daha geniş düşüncelere sahip olacak, daha büyük planlar yapabileceksiniz. Zihninizi tamamen açık hissedebilir, kişisel gelişiminizin başarıyla ilerleyeceğine emin olabilirsiniz.

Apatit Taşı Bileklik Modelleri

Apatit taşından yapılan bir bileklik, daima sizinle beraber olacağı için taşın sürekli olarak şifasından faydalanacaksınız. Apatit taşı bileklik modelleri arasından seçim yaparken, kullanılan malzemeye de dikkat etmek gerekiyor. Özellikle, taşın enerjisini kesebilecek herhangi bir malzemeye yer verilmemeli ve bilekliğiniz aynı zamanda göz alıcı durmalıdır.

Apatit taşından yapılan bileklik modellerinde kesinlikle metal aksam bulunmamaktadır. Taşınızın enerjisi kesilmeyeceği gibi, kullanılan 8 milim esnek ve kalın misina ile rahat bir kullanıma sahip olacaksınız. Ayrıca ürün gönderilirken, yedek misina ve taş da yer alacaktır.

Apatit Taşı Bileklik Fiyatı

Apatit taşı bileklik fiyatı ve diğer tüm ürünlerin fiyatı taşın özelliklerine ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Size en uygun taşın seçimini yaparak, kullanılan malzemeye de dikkat ederek istediğiniz bilekliği bulmanız mümkün. Bileklik modellerinde, her zamanki gibi metal bir aksam bulunmamasına da dikkat etmeniz gerekir.