Aventurin Taşı Bileklik

Pozitif Enerjinin ve Şansın Simgesi; Aventurin Taşı Bileklik

Pozitif enerjinin ve şansın simgesi olan Aventurin taşı, kişinin manevi sıkıntılarını kolaylıkla atlatmasına ve depresyondan uzaklaşmasına vesile olmaktadır. Taşın kullanılması ile kişilerin yaşadığı ortamlarda oluşabilen elektromanyetik kirlilik etkisiz hale getirilir. Aventurin taşı kullanmanız tam olarak sizin duygusal anlamda şifalanmanızı ve aşk duygusunu yeniden hissetmenizi sağlar. Bu taş metalik ve ışıltılı yapıya sahip olmasından dolayı aynı zamanda yıldız taşı adını alır.

Aventurin Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Aventurin taşı genel olarak kişilerin iç dünyasında yaşanan ruhsal sorunlarına karşı olumlu bir etki göstermektedir. Aventurin taşlı bileklik olarak kullanıldığında sizin fazla yumuşamadan yumuşak kalpli ve oldukça açık yüreklilikle davranmanızı sağlar. Bu taş özellikle kalbini duygulara karşı kapatmış olup yeniden aşka ve sevgiye açmak isteyen kişilerin taşıdır. Aventurin bilekliğinin faydaları şöyledir:

  • Fiziksel olarak canlılığı ve gücü arttırabilir.
  • Duygusal bakımdan kişinin dengede kalmasına yardımcı olur.
  • Psikolojik rahatsızlıklara karşı oldukça şifalı etkiler gösterir.
  • Kalp sağlığına olumlu katkıları bulunur.
  • Stresi, gerginliği alır.

Aventurin taşından yapılmış olan bir aksesuar kullanılması ile bu taşı teninizle temas edecek şekilde taşıyabilir ve böylelikle Aventurin taşının tam olarak şifalı etkisinden yararlanabilirsiniz.

Aventurin Taşlı Bileklik Modelleri

Aventurin taşı kişilerin manevi anlamda ve fiziki anlamda kendilerini güçlü hissetmelerini sağlayan bir doğal taş türüdür. Dolayısıyla bu taşın olumlu etkilerinden yeterince yararlanmak isteyen kişilerin aksesuar seçiminde bu taştan yapılmış ürünleri seçmesi gereklidir. Aventurin taşı bileklik modelleri arasından bu taştan oluşmuş olan bileklik modellerini seçmeniz gereklidir. Kimi bileklik modellerinde Aventurin taşının yanında bu taşa uyum sağlayan farklı taşlarda olabiliyor. Lakin taşın tam olarak şifasından yararlanabilmek için bu detaya dikkat etmeniz gerekir.

Aventurin taşından oluşan bileklik modelleri genellikle kullanıcının bileğinin rahatlığı düşünüldüğünden esnek, kalın misinaya 8 milim olacak şekilde taşlar dizilmiştir. Bileklik modellerinin görünmeyen kısmında metal kullanılmamıştır.

Aventurin Taşlı Bileklik Fiyatı

Aventurin taşından yapılan bileklik fiyatları kullanılan taşın özelikleri ve kalitesine göre fiyat farklılıkları oluşturabilir. Aventurin taşı bileklik fiyatı bu kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.