Dantelli Akik Bileklik

İç Huzurun Simgesi; Dantelli Akik Bileklik

Akik taşları arasında en fazla talep gören bir akik taşı türü olan Dantelli akik taşı, boğaz çakrasında oluşan tıkanıklığın açılmasını sağlar. Kişi toplum önünde daha kendinden emin olarak konuşma yapabilir ve düşüncelerini rahatlıkla çevresinde olan kişilere beyan edebilir. Dantelli akik taşı tam olarak kişilere iç huzur verirken aynı zamanda anlayışlı olmayı, anlaşılır şekilde kendini ifade etme yeteneği ve cesareti vermektedir. Bu sebeplerden dolayı boğaz çakrasını şifalandırmak isteyen kişilerin dantelli akik taşından yapılan aksesuar kullanmaya özen göstermeleri gerekir.

Dantelli Akik Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Hiç kuşkusuz ki Dantelli Akik taşı, kişinin kendisini bir toplum önünde çok daha anlaşılır şekilde net olarak ifade edebilme cesareti gösterebilmesini sağlar. Kişiye öz saygı ve farkındalık enerjisi verirken ayrıca boğaz çakrasını şifalandırır. Dolayısıyla çakralarda oluşabilecek olan tıkanıklıkların açılamasına yardımcı olabilmek için taşın sürekli olarak kişinin üzerinde bulunması sağlıklı olacaktır. Dantelli Akik taşlı bileklik kullanmanın faydaları şöyledir:

  • Kişinin heyecan duygusunun yatıştırılmasında etkilidir.
  • Nazara ve olumsuz enerjilere karşı kalkan görevi görür.
  • Boğaz çakralarının açılmasını destekler.
  • Kişinin etkili konuşma yapabilmesini ve sosyalleşmesini sağlar.
  • Diş ve ağız sağlığı üzerinde şifalı etkisini göstermektedir.
  • Uykusuzluğa karşı faydalıdır.

Dantelli akik taşından oluşan bileklik modellerini satın alarak taşın pozitif enerjisini sürekli olarak yaşamınıza çekebilirsiniz.

Dantelli Akik Bileklik Modelleri

Dantelli akik taşından oluşan bilekliğin tam olarak şifalı etkisinden yararlanabilmek için bilekliği sürekli olarak kullanmanız gerekir. Böylelikle üzerinizde bulunan olumsuz enerjileri pozitife çevirecek ve nazarı önleyecektir. Dantelli Akik bileklik modelleri arasında farklı tasarımlarda ve renk skalasında olan modellerde mevcuttur. Genel olarak bakıldığında bileklik modellerinin hiçbirinde metal aksama yer verilmemektedir. Tüm kolye ve bileklik üretiminde kullanıcıların rahatlığı düşünüldüğünden 8 milim şeklinde esnek ve misina üzerine taşlar dizilmekte ve bu şekilde bileklik oluşturulmaktadır.

Dantelli Akik Bileklik Fiyatı

Akik taşının dantelli türü aksesuar yapımında tercih edilmektedir. Dantelli akik bileklik fiyatı tam olarak kullanılan taşın kalitesi, özellikleri dikkate alınarak farklılık gösterebilir. Dolayısıyla bileklik fiyatları net olarak ifade edilmemektedir.