Florit Taşı Bileklik

Fiziksel Ve Ruhsal Arınma, Şifalanma Kaynağı; Florit Taşı Bileklik

Florit taşı, genel olarak kişinin bedensel ve ruhsal manada şifalanmasını sağlayan bir doğal taş türüdür. Bu taşın tam olarak güçlü şifasından yararlanabilmek için bu taştan yapılmış olan aksesuarları rahatlıkla kullanabilir ve bu şekilde taşın olumlu enerjilerini yaşamınızda hissedebilirsiniz. Halk arasında arınma taşı olarak ta bilinmektedir.

Florit taşı genel manada tüm burçlar üzerinde olumlu etkiler gösterir. Bu özelliğinden dolayı Florit taşından yapılan tüm takılar kişiler tarafından sıklıkla kullanılır.

Florit Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Florit taşlı bileklik modelleri seçerek yaşamınıza rahatlıkla olumlu enerjiyi çekebilirsiniz. Bu değerli taşın tam manasıyla şifasından yararlanmak için Florit bileklik kullanabilirsiniz. Fakat burada özellikle dikkat edilmesi gereken detay Florit taşından yapılan bileklikte sadece Florit taşının bulunmasına özen göstermelisiniz. Zira taşın tam manasıyla olumlu enerjisini sürekli teninizle temas ettirebilirsiniz.

  • Mide bulantısında Florit taşının olumlu etkisi bulunur.
  • Soğuk algınlığı ve gribin oluşmasını engeller.
  • Boğaz çakrasıyla uyumlu olduğundan boğaz rahatsızlıklarının oluşmasını engeller.
  • Kulak sağlığa olumlu etki gösterir.
  • Stres ve gerginliği alır.
  • Kanser hastalığına karşı iyileştirici şifası bulunur.
  • Vertigo rahatsızlığında oldukça olumlu etkisi bulunur.

Florit Taşı Bileklik Modelleri

Florit bileklik kullanarak Florit taşını sürekli olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz. Zira Florit taşının sürekli olarak kullanılması ile fiziksel dengenin oluşması sağlanır. Florit taşı bileklik modelleri farklı taşlarla birlikte çeşitlilik gösterebilir. Bileklik modellerinde Florit taşıyla uyum sağlayan taşlar kullanılmıştır. Tüm bileklik modellerinde 8 milim olacak şekilde esnek ve kalın bir misina kullanılmıştır.

Bilekliğin bağlantı gizleme kısmında hiçbir şekilde metal kullanılmamış olup ciltle teması uygundur. Zira günümüzde bileklik modellerinde en fazla dikkat edilen detay kararma, paslanma yapmayan kaliteli malzemelerden oluşmasıdır.

Florit Taşı Bileklik Fiyatı

Florit bileklik fiyatını belirleyen en önemli etkenlerin başında hiç kuşkusuz ki Florit taşının birinci sınıf kaliteye sahip olması gelir. Bu önemli detaydır. Florit taşı bileklik fiyatı taşın sınıfına, kalitesine, değerine, taşın şifalı özelliklerine göre belirlenmektedir. Florit taşından oluşan bilekliği düzenli olarak kullanarak taşın şifasını görebilirsiniz.