Havlit Taşı Kolye

Havlit Taşı Kolye

Havlit taşı kolyeler, doğal bir taş olan havlit taşının kullanımı ile hazırlanır ve doğallığı ile öne çıkar. Estetik görüntüsü ile tarzınıza uyum sağlayabileceğiniz gibi, havlit taşının enerji dengesi sağlama özelliği ile de fark yaratır. Doğal enerjisi ile kişisel enerjinizin dengelenmesine yardımcı olur. Günlük kullanım için uygun olan havlit taşı kolyeler, boynunuzda şık bir aksesuar olarak yerini alır. Siz de doğal taşların güçlü enerjilerinden yararlanmak ve estetik görünüme sahip bir kolyeye sahip olmak istiyorsanız, havlit taşı kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Ruhsal sakinliği yansıttığından dolayı meditasyon ve yoga esnasında havlit taşı kullanılması tavsiye edilir. Endişe ve stresi azaltmak konusunda oldukça güçlü olan havlit taşı bulunduğunuz ortamlarda ve üstünüzden eksik etmemeniz gereken bir taştır. Saldırgan, gergin, öfkeli durumları ortadan kalkmasını sağlar. Ortamda huzur ve mutluluğun hakim olmasını sağlar.

Havlit Taşı Kolye Faydaları

Havlit taşı kolyeler, enerji dengeleme özelliğiyle bilinir. Kolye olarak kullanıldığında, negatif enerjileri uzaklaştırmaya ve pozitif enerjinin dolaşımını sağlamaya yardımcıdır. Bu sayede stresi azaltmak, zihni sakinleştirmek ve odaklanmayı artırmak gibi faydalar sağlar. Havlit taşı kolye modelleri, doğal enerjisi sayesinde enerji merkezlerindeki blokajları gidermeye yardımcı olur. Ayrıca vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Havlit Taşının Kullanım Özellikleri

Havlit taşı kolyeler, genellikle ince bir zincir ile boyun çevresinde giyilir ve günlük kullanıma uygun tasarımlara sahiptirler. Doğal taşın renk ve yapısına göre değişen tasarımları hem şık hem de estetik bir görünüme sahiptir. Havlit taşı kolye modellerinin enerji özelliklerini korumak için, zaman zaman güneş ışığına maruz bırakılıp arındırılması önemlidir. Gözenekli ve yumuşatıp size pürüzsüz bir cilt sunar. Kristal formunda ışıltısı dikkat çekiciliği gözlemlenebilir. Havlit taşı kolye modelleri beyaz üzerinde siyah estetik damarları olan bir taştır. Bu sebepten ötürü mermeri andırır. Sertlik derecesi 5,5 olduğu belirtilir. Kırılgan hassas bir taştır ve çıkarılması güçtür.

Havlit Taşı Kolye Fiyatları

Havlit taşı kolye fiyatları, her kolyenin tasarımına, büyüklüğüne kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle havlit taşı kolye modelleri fiyat aralığı oldukça geniştir.