Labradorit Taşı Bileklik

Duru Görü, Astral Seyahat Taşı Olan; Labradorit Taşı Bileklik

Kimi ülkeler tarafından Yıldızların tapınağı şeklinde tabirler yapılan Labradorit taşı, doğal taşlar arasında en değerli olarak kabul edilmektedir. Adını Kanada’da yer alan labrador sahillerinden alan bu taş kişiye cesaret ve duru görü yeteneğini verir. Duru görü ve sezgisel gücünün farkına varmak ve bu anlamda kendini geliştirmek isteyen kişiler özellikle bu taştan oluşturulmuş nesnelere ve takılara ayrı bir ilgi duyarlar.

Duru görü, sezgisel güçler ve farkındalık, arınma gibi durumlarda başarılı olmak ve ayrıca yaşamına başarıyı çekmek bu taşın kullanılması ile daha kolay bir hale gelebilir. Taş genel manada ışığa göre renk değiştirebilen bir görünüme sahiptir. Türkiye’de Trakya bölgesinde bulunmaktadır.

Labradorit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Labradorit taşının tüm şifalı etkilerinden ve duru görü yeteneğinden faydalanabilmek için bu doğal taştan yapılmış olan aksesuarları kullanabilirsiniz. Böylelikle duru görü hususunda faydalanabilir ve yaşamınızda olacak her konuyu sezinleyebilirsiniz. Bu taş tam manasıyla kişinin geçmiş yaşamını şifalandırması ve güncel hayatını sezinleyebilmesi adına kullanılması gerekli olan bir taş türüdür. Labradorit taşlı bileklik kullanarak rahatlıkla yaşamınızda olmasını istediğiniz güzelliklerin oluşmaya başladığını görebilir veya hissedebilirsiniz.

Labradorit taşı kişinin adeta 3. gözünün ve tüm çakralarının açılmasını sağlar. Bu nedenle muhakkak gerek yaşam alanlarınızda gerekse üzerinizde Labradorit taşını taşımanız faydalı olur.

Labradorit Taşı Bileklik Modelleri

Labradorit taşı bileklik türleri farklı taşların da kullanılması ile çeşitli türlerde bulunabiliyor. Eğer ki bu taştan yapılmış bileklik kullanmak ve şifasından yararlanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli ve doğal Labradorit taşı bileklik modelleri sitelerini araştırabilirsiniz. Bileklik modellerinin hiçbirinde bağlantı kısmında insan cildine zarar verecek metal kullanılmamıştır.

8 milim olacak şekilde tasarlanan bilekliklerde kalın, esnek rahatlık sağlayacak bir misina kullanılarak bileklik modelleri oluşturulmuştur. Özellikle bileklik modellerinde bu detaylar oldukça önemlidir.

Labradorit Taşı Bileklik Fiyatı

Bileklik fiyatlarının belirlenmesinde en önemli unsur bilekliğin oluşturulacağı taşın kalitesi, özellikleri ve sınıfıdır. Labradorit taşı bileklik fiyatı hususunda da bu detayla göz önüne alınarak fiyat belirlemesi yapılır.