Pirit Taşı Bileklik

Sevgi, Umut Ve Şefkatin Taşı Olan; Pirit Taşı Bileklik

Pirit Taşı, umudun ve sevginin taşı olarak bilinir. Kullanan kimselere genellikle bu duyguları aşılar. Pirit taşından yapılmış olan bir objeyi veya aksesuarı üzerinizde taşıyarak rahatlıkla sevgiyi ve yeni umutları, başarıları yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Pirit taşı, altın sarısı renginden dolayı genellikle altın madeniyle karıştırılmaktadır. Kolaylıkla kırılabilen bir yapısı olan Pirit taşının parıltılı bir rengi bulunur.

Pirit taşı, Yalancı altın veya ahmak altını olarak da kimi bölgeler tarafından isimlendirilir. Gerek aksesuar olarak gerekse kristal şeklinde yaşam alanlarınızsa bu taşın olumlu enerjisinden yararlanabilirsiniz.

Pirit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Pirit taşının olumlu ve güçlü etkisini her daim yaşamınıza çekebilmek için bu taşı teninizle temas etmesini sağlamalısınız. Pirit taşlı bileklik kullanarak kolaylıkla bu taşın güçlü enerjilerini yaşamınızda hissedebilirsiniz. Pirit taşından oluşan bileklik kullanmanın faydaları şöyledir:

  • Fiziksel olarak yaşanan sıkıntılara dayanma gücü verir.
  • Yaşama sevinci vererek kişinin mutlu ve pozitif olmasını sağlar.
  • Çakralarda oluşan tıkanıklıkların açılmasını sağlar.
  • Kronik olan bedensel yorgunluğun kolaylıkla giderilmesini sağlar.
  • Depresyon ve kaygı gibi durumları kişiden uzak tutar.
  • Hafızayı güçlendirir ve şifalandırır.
  • Kan dolaşım sistemiyle ilgili hastalıkların oluşmasını önler.
  • Solunum sistemi rahatsızlıklarında, astımda oldukça şifalıdır.

Bu gibi güçlü faydaları olan Pirit taşını sadece takı olarak değil yaşam alanlarınızda dekoratif bir neşen olarak da kullanabilir, böylelikle çevrenizde olumlu enerjiler oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Pirit Taşı Bileklik Modelleri

Pirit taşı, genel manada kişinin olumsuz enerjilerden arınmasını ve olumlu enerjilerle donanmasını sağlar. Dolayısıyla hangi alanda bir sıkıntı yaşıyorsanız veya olumsuz bir enerji olduğunu hissediyorsanız Pirit taşı bileklik modelleri arasından beğendiğiniz bir bilekliği satın alarak yaşamınızda eksik olan yönleri bu taşın şifasıyla tamamlayabilirsiniz.

Pirit taşı bileklik üretiminde hiçbir şekilde metal aksam kullanılmamış olup, kullanıcının bileğiyle uyum sağlayacak şekilde 8 milim esnek bir misina kullanılarak yapılmaktadır.

Pirit Taşı Bileklik Fiyatı

Pirit taşı bileklik fiyatı genellikle taşın birinci sınıf kalitede olmasına, özelliklerine göre belirlenir. Pirit taşı bileklikler tamamen doğal taşlardan oluşturulmaktadır.