Selenit Taşı Bileklik

Arındırıcı, Temizleyici, Şifalı Selenit Taşı Bileklik

Arındırıcı ve temizleyici bir yönü olan Selenit taşı, bu etkisinden dolayı manevi arınma yaşamak isteyen kişilerin tercih ettiği bir taş türüdür. Kişinin vücudunda oluşmuş olan toksinlerin ve kötü enerjilerin yok olmasını sağlayan Selenit taşı tüm çakraların çalışmasını ve kök çakranın üzerinde olan blokajların giderilmesini sağlar.

Genellikle yapılan blokaj ve enerji çalışmalarında sıklıkla Selenit taşının güçlü etkisinden faydalanılır. Üçüncü gözün açılmasını ve sezgilerin arttırılmasını sağlayan bu taşı aksesuar olarak her daim üzerinizde taşımanız olaylara bakış açınızı derinleştirirken aynı zamanda yaşamına dengeyi ve düzeni getirir.

Selenit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Selenit taşlı bileklik kullanarak yaşamınızda olması gereken güzellikleri yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Selenit taşı, kişinin yaşamında olan ve yaşamı üzerinde tıkanıklık ve blokaj gibi durumlara sebebiyet veren kötü enerjileri temizler, bulunulan ortamı arındırır. Selenit taşının diğer faydaları şöyledir:

  • Titreşim açısından fazla olan bir taştır ve meditasyon ve yoga seanslarında sıklıkla bu taştan faydalanılır.
  • Kişinin gerek zihinsel gerekse bedensel olarak sağlıklı ve dinç olmasını sağlar.
  • Özellikle kadınlarda cilt yapısını iyileştirir ve cilde nem, taze bir görünüm sunar.
  • Olumsuz enerjilere karşı kovucu bir etkisi bulunur.
  • Kişinin aurasını temizler.

Selenit taşından yapılmış bileklik kullanarak bulunduğunuz ortamın kötü enerjisinde kurtulabilir ve olumlu enerjileri yaşamınıza dahil edebilirsiniz.

Selenit Taşı Bileklik Modelleri

Selenit taşı kişinin sezgi ve maneviyat gücünü arttıran bir taştır. Bu sezgisel gücü yaşamınıza çekmek isterseniz Selenit taşı bileklik modelleri arasından beğendiğiniz bilekliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Selenit taşı bileklik türlerinin yanı sıra yine bu taştan yapılmış farklı aksesuarları da kullanabilir böylelikle tüm olumsuz enerjilerden arınabilirsiniz.

Bileklik modellerinin bağlantı kısmında metal ve kalitesiz bir malzeme kullanılmamıştır. Ürünler 8 milim olacak şekilde esnek misina ile tasarlanmıştır.

Selenit Taşı Bileklik Fiyatı

Selenit Taşı bileklik fiyatı genel olarak taşın değerine ve kalitesine göre net olarak belirlenir. Elbette farklı kalitelerde selenit taşı bileklikleri de bulunabilir lakin uzun yıllar şifasından yararlanmak için birinci sınıf Selenit taşı tercih edilmelidir.