Sodalit Taşı Bileklik

İlham Verici, Yaratıcı Sodalit Taşı Bileklik

Sodalit taşı tam anlamıyla ilham vererek kişinin yaratıcı fikirler üretmesini sağlar. Şairlerin taşı olarak kabul edilen bu taş aynı zamanda kişilerin iletişim yeteneğinin arttırılmasını sağlar. İletişim kurma sıkıntısı olan kişilerin özellikle Sodalit taşı kullanmalarında fayda vardır. Mantıklı düşüncelerin oluşmasına yardımcı olan bir doğal taş türüdür.

Sodalit taşı pozitif enerjisi ve güçlü şifası ile her kişinin yaşam alanlarında bulunmasının gerekliliği olan bir taştır. Bilgelik taşı olarak bilinir.

Sodalit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Sodalit taşı, özellikle iletişim kurulmasına destek sağlayan bir taş olmakla beraber kullanan kişinin içgüdüsünü de artırır. Sodalit taşı mavi, damarlı bir görünüme sahiptir. Sodalit taşlı bileklik kullanarak bu taşın güçlü etkisini yaşamınıza daha kolay çekebilirsiniz. Sodalit taşından oluşan bilekliğin faydalarını şöyle sıralayabiliriz.

  • Pozitif enerjinin taşıdır ve kişinin yaşamına iyi ve pozitif insanları çeker.
  • Kişinin problem çözme konusunda yeteneğini geliştirir.
  • Bağışıklığı güçlendirici yönü bulunan bu taş aynı zamanda kan basıncını azalttır.
  • Metabolizmayı düzenleyici etkisi bulunur.
  • Boğaz bölgesinde oluşan sıkıntıların giderilmesini sağlar.
  • Kişinin vücudunda oluşan enfeksiyonların önlenmesini sağlar.

Sodalit taşı, geçmişten günümüze dekoratif eşyaların yapımında ve ayrıca sihir ve ritüel çalışmalarda kullanılmaktadır.

Sodalit Taşı Bileklik Modelleri

Sodalit taşının güçlü pozitif enerjisinden faydalanmak isterseniz mutlaka Sodalit taşı bileklik modelleri arasında seçim yapmalısınız. Zira bu taşın olumlu etkilerinden yararlanabilmek için taşın teninizle temas etmesine özen göstermelisiniz. Sodalit taşından oluşan bileklik, kolye, yüzük gibi aksesuarları kullanmanız hatta yaşam alanlarınızda bu taşı bulundurmanız yaşam içerisinde çok konuda önünüzün açılmasını ve başarılı olmanızı sağlar. Sodalit taşı bileklik modelleri tercihinizde sadece bu taştan oluşmuş bileklikleri tercih edebilir, bu şekilde taştan tam olarak faydalanabilirsiniz.

Sodalit taşı bileklik modellerinin tasarlanmasında 8 milim olacak şekilde esnek, kalın bir misina kullanılmıştır. Ayrıca bilekliklerin bağlantı kısmında kalitesiz malzeme, metal aksam kullanılmamaktadır.

Sodalit Taşı Bileklik Fiyatı

Sodalit taşından oluşan aksesuar fiyatlarının belirlenmesinde Sodalit taşının kalitesi, kullanım sayısı dikkate alınır. Sodalit taşı bileklik fiyatı da bu şekilde belirlenmektedir.