Terahertz Taşı Bileklik

Yüksek Titreşim Ve Şifa Taşı Olan; Terahertz Taşı Bileklik

Titreşim açısından oldukça yüksek enerjiye sahip ve ayrıca güçlü bir şifa taşı olan Terahertz taşı, kullanıldığı alanlara olumlu enerji yüklediği gibi olumsuz enerjilerin de kovucusu olarak bilinir. Terahertz taşı, uzak doğu ülkelerinde daha sık kullanılan ve bilinen taş türüdür. Bu taş görünüm itibariyle Hematit taşına benzese de olumlu etkileriyle Hematit taşından ayrılır.

Terahertz taşı doğal bir taş değildir. İnsan yapımı bir taş türüdür. Sert bir yapısı yoktur ve darbe aldığında kolaylıkla kırılabilen bir taştır.

Terahertz Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Terahertz Taşı yüksek bir titreşime sahip bir taş olduğundan dolayı sıcak yada soğuk termal enerjiyi seri olarak karşı tarafa geçirebilir. Terahertz taşlı bileklik kullanarak taşın güçlü şifasından daha hızlı faydalanabilirsiniz.

Teraherzt taşlı bilekliğin sağladığı yararlar sadece bununla sınırlı kalmamaktadır.

  • Hayal gücünü geliştirir.
  • Denge ve düzen verir.
  • Uykusuzluk sorununa karşı kişiyi şifalandırır.
  • Kişinin konsantrasyonunu arttırır ve zihin karmaşalarının sona ermesini sağlar.
  • Aurayı temizler ve berraklaştırır.
  • Radyasyon etkilerini azaltır.
  • Romatizmal ağrılar üzerinde şifalıdır.
  • Canlılık, enerji verir.

Tüm bu faydalarının yanında kişinin hücrelerini tazeleyerek bedensel olarak şifalanmasını sağlar.

Terahertz Taşı Bileklik Modelleri

Terahertz taşından oluşturulmuş takı ve mücevherleri kullanarak yaşamınızda olan olumsuz enerjilerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Terahertz taşı bileklik modelleri arasından beğeninize uygun bir model seçerek taşı her daim üzerinizde taşıma imkanı bulursunuz. Terahertz taşından yapılan tüm bileklik modellerinin bağlantı kısmında kalitesiz metal malzeme kullanılmamıştır. İnsan sağlığını tehdit edecek malzeme kullanılmamış olup takıların tenle teması uygundur.

Bileklik modellerinde tüm kullanıcıların bileğiyle uyum sağlayacak şekilde 8 milim esnek misina kullanılmıştır. Böylelikle bilekliklerin kullanılması rahat olacak ve kişi bu bileklikleri sürekli kullanmak isteyecektir.

Terahertz Taşı Bileklik Fiyatı

Terahertz taşı bileklik fiyatı belirlenmesinde en önemli etken hiç kuşkusuz ki taşın kalitesi, değeri ve özellikleridir. Terahertz taşının tam olarak etkisinden faydalanabilmek için sadece bu taştan yapılmış olan bileklik ve takı türleri tercih edebilirsiniz. Terahertz bileklik kalitesinden dolayı uzun ömürlü kullanılabilir.