Unakit Taşı Bileklik

Radyasyonu Önleyici, Doğal Yenileyici; Unakit Taşı Bileklik

Unakit taşı, topraklama taşı olarak da bilinmektedir. Zira bu taş Tv, bilgisayar ve telefonların yaymış olduğu radyasyonun önlenmesinde ve zararlarının yok edilmesinde olumlu etki gösterir. Bu taş tüm burçlarla uyumlu şekilde çalışabilse de 12 burcun içinde ilk olarak Akrep ve Terazi burçlarına şifalı etkisinin geçirebilmektedir. Dolayısıyla bu burcun insanlarının bu taştan çok daha fazla yarar sağlayabileceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Unakit taşı kişinin üreme sistemine karşı şifalı etki gösterebilir. Genelde erkeklerin daha fazla kullanması veya üzerinde taşıması gereken bir aksesuardır.

Unakit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Unakit taşının özelikle elektronik cihazların yaymış olduğu radyasyon etkilerinin azaltılmasında önemli rolü vardır. Unakit taşlı bileklik kullanılması halinde kişinin bedeninde oluşan negatif enerji yerini pozitif enerjiye bırakır. Bu şekilde kişinin ruh halinde oluşan dalgalanmalar sakin bir hal alabilir. Unakit taşından oluşan bilekliğin yararları:

  • Üreme sistemi üzerinde şifalıdır.
  • Hamile kalmayı kolaylaştırır ve bu sürecin daha kolay geçmesini sağlar.
  • Ana rahminde bebeğin düşük tehlikesi yaşamamasını sağlar.
  • Tümör gibi hastalıkların oluşmasını engeller.

Unakit taşından oluşan bilekliğin kullanılmasıyla bu gibi durumların oluşması engellenebilir. Elbette her taş türünde olduğu gibi bu taştan yapılmış bilekliklerin de düzenli şekilde kullanılması gerekir.

Unakit Taşı Bileklik Modelleri

Unakit taşı bileklik modelleri bu taşın etkisinden sürekli olarak yararlanmak isteyen kişilerin özenle kullanması gereken aksesuar türüdür. Ayrıca sadece bileklik olarak değil tam etkiyi görebilmek için bileklik ve kolye seti satın alarak taşın şifalı etkilerinden büyük oranda yararlanabilirsiniz. Bu taştan yapılan bileklik modelleri farklı taşların da kullanılması ile farklılık gösterebilir. Lakin bileklik tasarımında kullanılacak olan taşların birbiriyle uyumluluk göstermesi gereklidir.

Unakit taşından oluşan bileklik yapımında kullanan kişinin rahatlığı da göz ardı edilmemektedir. Bu nedenle bilekliklerin görünmeyen kısmında metal kullanılmamıştır. 8 milime eş olacak ölçüye göre esnek bir misina kullanılarak bileklik oluşturulmuştur.

Unakit Taşı Bileklik Fiyatı

Unakit taşı bileklik fiyatı belirlenmesinde tam olarak bilekliğin yapımında kullanılan taşın kalitesi, değeri ve birtakım şifalı özellikleri önemli rol oynamaktadır.