Zeberced Taşı Bileklik

Kalbin Ve Ruhun Arındırıcısı Olan; Zeberced Taşı Bileklik

Zeberced Taşı bir diğer adı Peridot olan bu taş, kalp çakrasını çalıştırır ve kişinin bu alanında olan blokajlarının giderilmesini sağlar. Tam anlamıyla enerji veren Zeberced taşı şans ve baht açıklığı sağlar. Amaç ve odaklanma taşı olarak bilinen Zeberced taşı kişinin hedeflerine odaklanmasında oluşan pürüzleri giderir. Kalp ve ruhun arındırıcı taşı, şifa veren taşı olarak kabul edilen Zeberced taşı çiftler arasında olan aşkı ve güveni tazeler.

Zeberced Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Zeberced taşı tam manasıyla kişinin kalbini ve ruhunu arındıran, canlandıran, onaran bir taş olması sebebiyle bu taştan oluşan aksesuarları kalp seviyesine yakın tutmak oldukça fayda sağlayacaktır. Zeberced taşlı bileklik kullanmak kişinin yaşamında oluşan pürüzlerin giderilmesini sağlar. Kişi bu taşı üzerinde taşıyarak yaşamını sağlam temeller üzerinde kurar ve düzenini oluşturur. Zeberced taşı bileklik kullanmak şu faydaları sağlar:

  • Kişinin yaratıcılığını harekete geçiren bir taştır.
  • Stres ve gerginliğin giderilmesini sağlar.
  • Doku ve hücrelerin yenilenmesini sağlar.
  • Ateş düşürücü etkisi bulunur.
  • Kişinin bedenini toksinlerden arındır ve şifalandırır.
  • Ciltte oluşan kızarıkların ve tahrişin önlenmesinde faydalıdır.
  • Kaslarda oluşan kasılmaları giderir.
  • Metabolizmayı yeniler ve akciğeri temizler.

Zeberced taşı, kişilerin gerek iş yaşamlarındaki gerekse özel yaşamlarında ki olumsuz durumların ortadan kaldırılmasını sağlar. Kişinin yaşam içerinde oluşturmak istedikleri durumların yolunu açar.

Zeberced Taşı Bileklik Modelleri

Zeberced taşı ışık ve enerji yayılımı sağlayan bir taş türüdür. Bu taşı kişi üzerinde taşıdığı taktirde yaşamına pozitif enerjiyi çeker. Işık taşı olarak bilinen Zeberced taşı bileklik modelleri arasından beğendiğiniz bir modeli seçerek taşın tüm olumlu enerjisini ve ışığını üzerinize çekebilirsiniz.

Zeberced bileklik modellerinin tasarlanmasında hiçbir şekilde kalitesiz metal malzeme kullanılmamıştır. Zeberced  taşı bileklik üretiminde esnek ve kalın misina kullanılmış ve her kullanıcının bileğine uyum sağlayacak şekilde 8 milim olarak tasarlanmıştır.

Zeberced Taşı Bileklik Fiyatı

Zeberced taşı bileklik fiyatı belirlenmesinde taşın kalitesi, değeri ve kullanım miktarı dikkate alınır. Gönül rahatlığıyla bu taştan yapılmış bileklikleri uzun ömürlü kullanabilirsiniz.