Amazonit Taşı Bileklik

Barışın Ve Uyumun Taşı Olan; Amazonit Taşı Bileklik

Amazonit taşı genel manasıyla barış, uyum ve iletişim taşı olarak bilinir. Bu taşı kullanan kişilerin gerginliğini alarak sakinleşmesini sağlar. Gençlik ve enerji titreşimleri yayar. Amazonit taşı kişileri aklından geçen gerçek düşüncelerin ortaya çıkmasını sağlar. Kişinin çevresinde yer alan negatif enerjilerin yerini pozitif enerjilerin almasını sağlar. Amazonit taşı bulunan ortamda barış olur ve sakinlik hüküm sürer.

Amazonit taşını kullanan kişi eğer ki içinde bir arzusu varsa bu dileğini gerçekleştirmek için harekete geçer. Kişinin hayallerine ulaşmasına destek olan Amazonit taşı bu nedenle kişilerin yaşam alanlarında bulundurmaları gereken bir taş türüdür.

Amazonit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Amazonit taşı kişinin hayallerine ulaşabilmesini sağlayan bir taş olmasından dolayı kişi bu taşı elinde tutarak var olan hayalini, isteklerini evrene bildirmeli, hayallerini içinden geçirmelidir. Güçlü iletişimin ve barışın simgesi olan Amazonit taşlı bileklik kullanarak ayrıca fiziksel ve ruhsal manada da şifalanırsınız. Amazonit taşı bilekliğin faydaları:

  • Bolluk ve bereket taşıdır. Kişinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olurken, parayı da çeker.
  • Sanatsal hedeflere ulaşmada yardımcı bir taştır. Yaratıcılık kazandırır.
  • Kişi bu taşı yaşam alanında bulundurarak yaşamına zenginliği, gücü çekebilir.
  • Zihin temizleme ve arındırma taşıdır.
  • Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi bulunur.
  • Boğaz çakrasını çalıştıran Amazonit taşı, kişinin boğaz rahatsızlıklarının oluşmasını engeller.
  • Uykusuzluk sorunu için faydalıdır.

Amazonit taşının güçlü şifasından tam manasıyla yararlanabilmek için Amazonit taşından oluşan aksesuarları üzerinizde bulundurmalısınız.

Amazonit Taşı Bileklik Modelleri

Amazonit taşı bileklik modelleri tercihi yaparak hem modern bir aksesuar kullanmış olursunuz hem de taşın şifasından sürekli olarak fayda görebilirsiniz. Zira bu taşın negatif enerjileri temizleyip pozitif enerjiyi kişinin yaşamına çekmesi oluşan tıkanıklıkların önünü açacak ve kişinin yaşamına da güzellikleri, arzularını çekecektir.

Amazonit taşından oluşturulan bileklik modelleri 8 milim esnek misina ile tasarlanmıştır. Ayrıca bileklik modellerinde hiçbir şekilde metal, kalitesiz malzeme kullanılmamıştır.

Amazonit Taşı Bileklik Fiyatı

Amazonit taşı bileklik fiyatı genel olarak taşın kalitesine, değerine ve bileklik yapımında kullanılan miktara göre farklılık gösterebilir.