Ay Taşı Bileklik

Dişil Enerjini ve Bereketin Gerçek Simgesi; Ay Taşı Bileklik

Dişil enerjinin ve dengeleme taşı olarak bilinen ay taşı, doğrudan duygularla da ilişkili olduğu için aynı zamanda aşkı da temsil etmektedir. Kadın hormonlarını dengeleyici bir özelliğe sahip olan ay taşı, sezgileri de oldukça kuvvetlendirir ve kişinin öz sevgisini kabullenmesini sağlar. Bugüne kadar bu kıymetli taşın herhangi bir zararı olduğu ispatlanmamıştır ve güvenle kullanılabilmektedir.

Ay Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Ay taşı bileklik modeli kadın hormonları üzerinde oldukça başarılı döngüler gerçekleştirir. Kadın bireylerin döngülerinin düzenli olmasını sağlayan ay taşı, aynı zamanda sevginin taşıdır. Doğum yapan kadınlarda doğum sancılarının hafiflemesini sağlayan ay taşı, vücudun tüm hormonlarını da düzenleyerek dengelemektedir.

Bebeklerin ve çocukların sağlıklı büyümesine olanak sağlayan bu kıymetli taş, kısırlığa iyi gelerek doğurganlığın artmasına da yardımcı olur. Hayatınızın her anında, negatif enerjilerinizin uzaklaştığını hissedecek ve vücudunuzun pozitif enerjilerle dolduğunu hissedeceksiniz. Ay taşının mucizevi etkisinden faydalanmak, sizlere her zaman huzur getirecektir.

Ay Taşı Bileklik Modelleri

Ay taşı bileklik modelleri hem size yakışacak, hem de taşınızı asla yanınızdan ayırmayacaksınız. Bu kıymetli taşın her zaman yanınızda bulunması, vücut dengenizin sürekli olarak kontrol altında olması demektir. Sizinle büyük uyum içerisinde çalışmaya kararlı olan bu taş, dişil enerjinin ortaya çıkmasıyla birlikte hormonlarınıza çok iyi gelecek.

Bileklik modellerinde kullanılan malzeme de, bireyler için çok önemlidir. Bilekliklerde 8 milimetre elastik lastikli misina kullanılır ve alerjik reaksiyon oluşturabilecek tüm malzemelerden kaçınılmaktadır. Metal aksam bulunmayan bileklik modelleri yedek ip ve taşlar ile gönderilmektedir.

Ay Taşı Bileklik Fiyatı

Ay taşı bileklik fiyatı, kullanılan malzemeye ve taşın özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Her taşın fiyatının aynı olamayacağı gibi, taşın doğru çalışabilmesi ve alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyecek malzemelerle yapılması da oldukça önemlidir.