Ay Taşı Tesbih

Ay Taşı Tesbih

Ay taşı tesbih çok eski çağlarda doğurganlık ve dişilik enerjileri özleştirilmiştir. Bu nedenle geçmiş çağlarda Tanrıçaların kullandığı bir taş türü olarak bilinmektedir. Ay taşı tesbih türü genel görünüm itibariyle beyaz renkli olup estetik bir görünüme sahiptir. Hiç kuşkusuz ki bu doğal taşa ismini veren özellik taşın bembeyaz rengidir.

Ay taşının dişiliği çağıran farklı ve enerjisi yüksek bir özelliği bulunur. Ay taşı tesbih kullanan kişilerin genellikle bedenlerinde ağrı ve sızıdan eser kalmaz. Bedensel olan tüm ağrıların etkili şekilde son bulmasına destek verir. Ay taşının tam olarak şifalı yönleri arasında kişinin ruhsal bir karmaşa yaşamasına engel oluşturur. Bundan dolayıdır ki sağlıklı bir ruhsal dengeye sahip olabilmek için ay taşı tesbihleri kullanmak faydalı olur.

Ay Taşı Tesbih Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Ay taşı tesbih modelleri arasında seçim yaparken ilk olarak taşın orijinal bir ay taşı olmasına özen göstermelisiniz. Ay taşı tesbih kullanmak zira doğal bir ay taşı olması haline şifalarını göstermeye başlar. Ay taşının çok farklı şifalı yönleri bulunur. Tesbih koleksiyonu yapan kişiler tarafından da ay taşı tesbihler çok sayıda faydalarından dolayı da tercih edilir.

Ay taşı tesbihlerin bilinen faydaları şöyledir:

  • Ay taşından yapılmış olan tesbih türlerini kullanarak kolaylıkla hamilelik sürecini olumlu geçirebilir ve bebeğin de anne karnında rahat bir dönem geçirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ay taşından yapılan tesbih kullanmak ayrıca regl ağrılarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • Doğurganlık üzerinde şifalıdır.
  • Kişinin ruhsal dengesinin de korunmasına destek sağlar.
  • Ay taşı tesbihlerin aynı zamanda stresi aldığı bilinmektedir.

Doğal ay taşı kullanılarak yapılan tesbih türlerinin kullanılması ayrıca olumsuz enerjilerin dağılmasında etkilidir. Bu taş opak ve sade görünümünden dolayı tesbih koleksiyonerleri tarafından koleksiyonlarına eklemek istedikleri tespih türüdür.

Ay Taşı Tesbih Fiyatları

Ay taşı kullanılarak üretilen ay taşı tesbih fiyatları genel olarak taşın kalitesine, tesbih yapımında kullanılan taşın miktarına ve taşın özelliklerine, şifasına göre değişim göstermektedir. Dolayısıyla ay taşı tesbihlerin şifasından yararlanmak için doğal taş olmasına özen göstermelisiniz.