Azurit Taşı Bileklik

Üçüncü Gözü, Taç Çakrayı Harekete Geçiren Şifalı Azurit Taşı Bileklik

Azurit taşı Taç çakrayı aktifleştiren ve kişinin yaşamı boyunca karşısına pürüz olarak gelen konuların önünü açar. Bu alanlarda yaşanan tıkanıklığı çözüme kavuşturur. Azurit taşı kişinin yaşama dair olan konularda kendisine söylenen tüm sözlerin gerek doğru gerek yalan olmak üzere gerçeğin farkına varmasını kolaylaştırır. Zira bu taş sezgileri kuvvetlendirir.

Azurit taşı kişilerin hafızalarını güçlendirir ve hiçbir yaşanan olayları unutmamalarını sağlar. Bu özelliğinden dolayı tam manasıyla Azurit taşı, kalbe yakın şekilde taşınmalıdır. Azurit taşından yapılan aksesuarları kullanmak kişinin yaşamında olması gereken güzelliklere kapı açar.

Azurit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Azurit taşını gerek yaşan alanlarınızda gerekse kalp ve taç çakraların harekete geçmesi adına bu taştan oluşturulmuş kolye, bileklik gibi aksesuarları üzerinizde taşımak şifalanmanızı sağlayacaktır. Azurit taşlı bileklik kullanmanın kişiye sağlayacağı faydalar şöyledir:

  • Kişide olan ego duygusunu mümkün oldukça aza indirger.
  • Stres ve gerginliği azaltır.
  • Kişinin yalan söyleme alışkanlığı varsa eğer bu alışkanlığın giderilmesine destek olur.
  • Kişinin bilinçaltını gözden geçirmesini ve tazelenmesini sağlar.
  • Zihnin aydınlanmasını ve uyanmasını sağlar.
  • Cildi tazeler.
  • Rahimde yer alan embriyonun gelişimini sağlar.
  • Karaciğer, böbrek ve dalak gibi organları şifalandırır ve hastalıklardan korur.

Azurit taşının tüm bu olumlu faydalarından yararlanmak için mümkün olduğu kadar Azurit taşını kalp seviyesinde bulundurmaya özen göstermelisiniz.

Azurit Taşı Bileklik Modelleri

Azurit taşı kişinin Taç çakrasını uyarır. Yaratmış olduğu olumlu titreşimler sayesinde bu alanda yer alan tıkanıklıkların giderilmesini sağlar ve kişinin yaratıcılık duygusunu ön plana çıkarır. Azurit taşı bileklik modelleri arasından zevkinize uygun bir bilekliği satın alarak bu taşın her daim olumlu enerjisini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Azurit taşından yapılan tüm bileklik modellerinde her kullanıcının bileğiyle uyumlu olacak şekilde 8 milim esnek misina kullanılmıştır. Bilekliklerin bağlantı kısmında kalitesiz metal aksam kullanılmamıştır.

Azurit Taşı Bileklik Fiyatı

Azurit taşı bileklik fiyatı genel olarak taşın kalitesine ve özelliklerine göre değişim gösterir. Ayrıca bileklik yapımında kullanılan Azurit taşı miktarı da fiyatı etkileyen unsurdur.