Dumanlı Kuvars Bileklik

İyileştirici, Dumanlı Kuvars Bileklik

Dumanlı Kuvars veya en fazla bilinen adıyla rüya taşı, Kuvars taş grubuna dahil olan bir taş çeşididir. Kullanılan alanda kişinin hem fiziksel olarak hem de ruhani sıkıntılarına şifalı gelebilen Dumanlı Kuvars Taşı, doğal bir taş olması sebebiyle adeta doğal bir iyileştirici etkisi bulunur. Bu taşın genel olarak sağlamış olduğu iyileştirici ve şifalandırma etkisi kişiler üzerinde oldukça etkili olabiliyor. Elbette her taş türünde olduğu gibi Dumanlı Kuvars taşının da düzenli şekilde kullanmanız halinde üzerinizde olan negatif yüklerden kurtulabiliyor ve başarıyı kendinize çekebiliyorsunuz.

Dumanlı Kuvars İyileştirici Bilekliğinin Faydaları Neler Olabilir?

Dumanlı Kuvars taşının şifalı özellikleri bulunur. İyileştirici ve güçlü şifalı etkisi dolayısıyla herkesin üzerinde taşıması gereken doğal bir taştır. Dumanlı Kuvars taşlı bileklik modellerini inceleyerek taşın olumlu etkisini sürekli olarak üzerinizde hissedebilirsiniz. Dumanlı Kuvars Taşlı bilekliğin kullanılmasının faydaları:

  • Depresyon ve panik atak gibi rahatsızlıklarda iyileştirici etkiye sahiptir.
  • Kişinin uykusuzluk probleminin bertaraf edilmesini sağlar ve derin uyku verir.
  • Eşler arasında olabilen tartışmaların yerini güçlü bağların almasını sağlar.
  • Konsantrasyon bozukluğunun önlenmesine yardımcı olur.
  • Duygu durum bozukluklarının ve kişinin yaşamış olduğu iletişim problemlerini giderilmesini sağlar.
  • Kişi bu bilekliği taktıkça kendi öz değerinin arttığını hisseder.
  • Kişide birikmiş olan negatif enerjilerin yok olmasını sağlar.

Dumanlı Kuvars Bileklik Modelleri

Dumanlı Kuvars Bileklik modelleri, günümüzde Dumanlı Kuvars taşını sürekli olarak üzerinde taşımak ve bu taşın sonsuz iyileştirici yönünden faydalanmak isteyen kişilerin aksesuar olarak seçtiği üründür. Fakat sadece bileklik olarak değil, taşın şifalı özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız elbette bilekliğin yanında Dumanlı Kuvars taşından oluşan bir kolye de edinebilirsiniz.

Bileklik modellerinde hiçbir şekilde metal aksam kullanılmıyor ve tüm bileklik modellerinde kullanıcıların rahatlığının sağlanabilmesi için 8 milim esnek olacak şekilde misina ile bileklikler tasarlanmaktadır.

Dumanlı Kuvars Bileklik Fiyatı

Dumanlı Kuvars taşı ve tüm doğal taşların tam anlamıyla fiyatının belirlenmesinde taşın özellikleri ve değeri önemlidir. Dolayısıyla Dumanlı Kuvars bileklik fiyatı da üretiminde kullanılan taşa ve taşın kalitesine, sayısına göre değişmektedir.