Dumanlı Kuvars Taşı Tesbih

Dumanlı Kuvars Taşı Tesbih

Dumanlı Kuvars Taşı tesbih türleri genel olarak firma bünyesinde oluşturulurken kaliteli esnek misina ip kullanılmış olup, aynı zamanda da doğal taşın en güzel tonları seçilerek ipe dizilmiştir. Dumanlı Kuvars taşından yapılan tesbih modellerini tercih ederek rahatlıkla estetik görünümü iyi olan ve ayrıca şifalı özelliklerinden de yararlanabileceğiniz bir tesbih sahibi olabilirsiniz. Dumanlı Kuvars tesbih türleri oldukça çeşitlidir. Dilediğiniz tesbih modelini seçerek isterseniz imame ve püskül kısımlarını da farklı tonlarda seçebiliyorsunuz.

Firmaya vermiş olduğunuz tesbih siparişinde Dumanlı Kuvars taşı tesbih türünün yanında sizin istediğiniz metal aksamları ve püskül, imame, ayraç gibi kısımları da sipariş notunda belirtebilirsiniz. Firma bünyesinde yer alan tüm doğal taş tesbih türlerinde estetik görünümü iyileştirmek adına tesbihlerin her kısmında süsleme tesbih aparatları kullanılmıştır. Dolayısıyla sizlerde tesbih seçimi yaparken dilediğiniz aparatları seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Dumanlı Kuvars Taşı Tesbih Faydaları

Dumanlı Kuvars taşı tesbih kullanan kişiler bu doğal taştan şu faydaları rahatlıkla görebilirler.

  • Dumanlı Kuvars taşı tesbih kullanmak kişinin sinir ve gerginliklerine karşı şifa gösterir.
  • Ayak hastalıklarına karşı şifalıdır.
  • Kişinin güven duygusunun oluşmasına yardımcı olur.
  • Kişinin girişimcilik yeteneğinin oluşmasını sağlar.
  • Ayrıca kabus görülmesini engeller.
  • Kişinin iç huzurunun oluşmasını ve sezgilerinin güçlenmesini sağlar.
  • Bulunulan ortamlarda oluşan negatif enerjilerin yerini pozitife bırakılmasını sağlar.

Tüm bu faydalarının yanı sıra Dumanlı Kuvars taşı tesbih kullanmak meditasyon yapmak isteyenlerinde tercih ettiği bir taştır. Dolayısıyla bu taştan yapılmış tesbihler meditasyon ve yoga seanslarının verdiği dinginliği yaşamanızı sağlar.

Dumanlı Kuvars Taşı Tesbih Fiyatları

Dumanlı Kuvars tesbih fiyatları günümüzde doğal taşın orijinal bir taş olmasına göre farklılık gösterebilir. Dumanlı Kuvars taşı tesbih yapımında kullanılan taşların kalitesi ve aynı zamanda taşın miktarı tesbih fiyatlarına etki edebilen faktörlerdendir. Ayrıca Dumanlı Kuvars taşı tesbihlerin fiyatları doğal taşların birinci sınıf kalitede olmasına ve tesbih üretiminde kullanılan tüm aparatların da birinci sınıf kalitede olmasına göre farklılık gösterebilmektedir. Zira Dumanlı Kuvars taşı tesbihlerde kullanılan tüm aparatlar paslanmaz, kaliteli metal malzemeden oluşturulmuştur.