Gül Kuvars Bileklik

Aşk ve Sevginin Cennet Taşı; Gül Kuvars Bileklik

Aşkın sembolü olarak kabul edilen Gül kuvars taşı, insanlara sağladığı faydalar bakımından da zengindir. Ender bulunan doğal taş türlerinden olan gül kuvars taşının, çok eskiden devlet mühürlerinde kullanıldığı da bilinir. Aşk ve sevginin sembolü olan bu kıymetli doğal taş, etrafa yaydığı sevgi titreşimleriyle hem çevrenizdekileri hem de kendinizi değerli hissettirir.

Gül Kuvars Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Aşkın sembolü ve aşkın taşı olarak bilinen gül kuvars taşlı bileklik modeliyle sağlığınız da şifa bulacak ve etrafınızdaki tüm pozitif enerjileri de kendinize çekebileceksiniz. Kalp ve göz sağlığının da şifası olarak bilinen bu kıymetli taş, kanın dolaşımına da büyük katkı sağlar ve vücut dengelerinin oranlı kalmasını sağlar.

Kalp çakrasıyla doğrudan bağlantılı olarak çalışan gül kuvars taşı, kendinizi ve çevrenizdeki insanları fazlasıyla sevmenize olanak tanır. Bu kıymetli taşı kullanmaya başladığınız andan itibaren çevrenizdeki insanlara sevgi duyacak, onlardan sevgi alacak ve hassasiyet göstereceksiniz.

Gül Kuvars Bileklik Modelleri

Gül kuvars taşının bir bilekliğine sahip olarak, aşkın ve sevginin enerjisini daima yanınızda taşıyabilirsiniz. Gül kuvars bileklik modelleri arasından tercih yaparken, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da bulunuyor.

Ürünlerimizin içerisinde herhangi bir metal aksam bulunmamakla beraber, bu sayede taşın enerjisi asla kesilmiyor. Metal aksam bulunmamasına dikkat edildiği gibi, ürünler 8 milim esnek ve kalın misina ile yapılıyor. Gönderilen ürünün yanında, yedek ip ve taş da tarafınıza ulaştırılıyor. Siz de bileklik modeline hemen sahip olarak bu muhteşem taşın enerjisini daima yanınızda hissedebilirsiniz.

Gül Kuvars Bileklik Fiyatı

Gül kuvars taşının bileklik fiyatları, ürünün yapımında kullanılan malzemeye ve taşın kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle taşın enerjisinin hiç kesilmemesi ve sağlıklı bir biçimde akabilmesi için, üründe herhangi bir metal aksam bulunmaması gerekiyor.

Gül kuvars bileklik fiyatı bu etmenlere göre değişkenlik gösterir. Sizler de bu hususları göz önünde bulundurarak, hemen bileklik sahibi olabilir ve enerjinizi yükseltebilirsiniz.