Gül Kuvars Taşı Tesbih

Gül Kuvars Taşı Tesbih

Gül Kuvars taşı tesbih genel olarak tesbih koleksiyonu yapan kişilerin tercih ettiği bir doğal taş türüdür. Gül kuvars taşı da genellikle tesbih olarak da tercih edilen doğal taşlardan birisidir. Pembe Kuvars veyahut Gül Kuvars taşı olarak ta bilinen bu değerli taşın çok sayıda şifaları bulunur. Bundan dolayı da Gül Kuvars taşı tesbih modelleri her dönem ilgi görür.

Gül Kuvars taşından yapılan tesbih modelleri genellikle 99’lu olarak tasarlanmaktadır. Özellikle tesbih kullanmayı seven ve zikir çeken kişiler 99’lu tesbih modellerini satın almak istemektedir. Elbette müşterilerin isteği doğrultusunda farklı sayılarda da tespih modelleri bulunur.

Gül Kuvars taşı tesbih türleri satın alarak bu taşın iyileştirici özelliklerini ve güçlü şifalı yönlerine tanık olabilirsiniz. Zira Gül Kuvars taşı özellikle aşk ve sevgi konularında kişileri şifalandırır. Saf sevginin oluşumuna olanak tanır. Bu denli güçlü etkileri olan Pembe Kuvars taşından oluşturulan tespihleri kullanarak sizlerde yaşamınıza saf sevgiyi ve aşkı çekebilirsiniz.

Gül Kuvars Taşı Tesbih Kullanmanın Faydaları

Gül Kuvars taşı tesbih kullanmanın kişilere sağlayacağı çok farklı faydaları bulunur. Elbette Pembe Kuvars taşı aşk ve sevgi kaynaklı birçok problemlerin giderilmesinde etkilidir. Ayrıca Gül Kuvars taşı sevginin ve güzelliğin sembolü olarak bilinmektedir. Eğer ki yaşamınızda aşk ve sevgi titreşimlerinin yoğun olmasını istiyorsanız Gül Kuvars taşı tesbih kullanmanızda fayda vardır. Gül Kuvars taşı tesbih kullanmak yaşamınızın şu alanlarını iyileştirir.

  • Kişinin affetme ile ilgili tüm sorunlarının giderilmesini sağlar. Ayrıca kişinin yaşamına yük olan kişileri affederek var olan blokajlarından kurtulmasına olanak tanır.
  • Kişini ilahi sevgileri kabul etmesinde olumlu titreşimler yaratır.
  • İkili İlişkilerde yaşanan tüm sorunların iyileştirilmesinde Gül Kuvars taşından yapılan tesbihlerle zikir çekmek ilişkilerinizin şifalanmasını sağlar.
  • Kişinin benlik değerinin yükselmesini sağlamaktadır.
  • Depresyon ve kaygı gibi ruhsal sorunlarınızın aşılmasını sağlar.
  • Gül Kuvars taşı ayrıca kadınların menopoz ve adet döngüleri içinde yaşanan sıkıntıların giderilmesinde oldukça şifalıdır.
  • Özellikle bebek sahibi olmak isteyen kadınlar tarafından kullanılması hamile kalınmasına yardımcı olacaktır. Sağlıklı hamilelik için kullanılmalıdır.