Jasper Taşı Bileklik

Gücün ve Cesaretin Simgesi; Jasper Taşı Bileklik

Bir karar almak, hem cesaret açısından hem de kararlılık açısından bazı zamanlar zor olabilir. Gücün ve cesaretin simgesi olarak bilinen ve yüzyıllardır kullanılan Jasper taşı, size kararlılık ve cesaret konusunda şifasını verecek, tüm çakralarınızın da dengelenmesinde başrol oynayacaktır. Jasper taşı, sevginin, inancın ve kararlılığın taşı olarak bilinir. Erdemlilik sembolü olarak da nitelendirilen bu kıymetli taş, eski yüzyıllarda yağmur getiren bir taş olduğu inancını da taşıyordu.

Jasper Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Jasper taşı, günümüzde birçok insan tarafından faydaları ve şifası nedeniyle sıklıkla kullanılmaktadır. Dalak, karaciğer ve mesaneyi fazlasıyla kuvvetlendiren, sağlık açısından muhteşem bir şifa enerjisi yayan Jasper taşının sindirim sisteminde de etkileri büyüktür.

Vücut hormonlarını düzene sokmayı başaran, erkeklerin kullanımında ise erkeksi gücü artıran Jasper taşlı bileklik vücudun toksinlerden arınmasını da sağlar. Gücün ve cesaretin taşı olarak bilinen bu doğal taş, cesaret ve yürekliliği de beraberinde getirmektedir.

Jasper Taşı Bileklik Modelleri

Jasper taşının mükemmel enerjisinden sürekli olarak faydalanmak istiyorsanız, Jasper taşı bileklik modelleri arasından hemen seçim yaparak şifalı bir aksesuar sahibi olabilirsiniz. Bu sayede kıymetli taşın enerjisinden hiç mahrum kalmayacak, tam aksine yaşamınızın her anında faydalanabileceksiniz.

Bileklik modeli seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar da bulunmaktadır. Özellikle bilekliğin rahatça kullanılması için, modellerde 8 milim esnek ve kalın misina kullanılmaktadır. Ayrıca enerjinin kesilmemesi ve daha sağlıklı bir kullanım için bileklik modellerinde herhangi bir metal aksama da yer verilmemektedir. Bileklikler, yedek taş ve misina ile gönderilmektedir.

Jasper Taşı Bileklik Fiyatı

Jasper taşından hazırlanan bir bilekliği almaya karar verdiyseniz, ürünün öncelikle malzemesine göz atmalısınız. Taşın kalitesi ve bileklik yapımındaki malzemeler fiyatı etkileyecektir. Jasper taşı bileklik fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız, ürünün genel anlamda yapım malzemesine bakabilirsiniz.

Bileklik modellerinde metal aksam bulunmaması ve misinanın esnek olması, kesintisiz bir enerji ve rahat bir kullanım sunacaktır. Bu özelliklere sahip bir bileklik modeli, gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.