Kalsit Taşı Bileklik

Doğada Yaygın Bulunan, Koleksiyoncuların Gözbebeği; Kalsit Taşı Bileklik

Kalsit taşı doğada oldukça fazla bulunan bir doğal taş türüdür. Kalsit taşı, karbonatlı kayaçlardan oluşmaktadır. Saydam ve renksiz olan bu taş, özelliği gereği doğal mağaraların oluşmasını sağlamaktadır. Kalsit taşı, kristal yapıda ve renksiz olabildiği gibi ayrıca Turuncu, mavi, yeşil renklerde de bulunabiliyor. Kalsit taşının kimi türleri deniz kabuğu görünümündedir.

İletişim oldukça kuvvetlendiren Kalsit taşı kişinin teniyle tam olarak temas etmelidir. Ancak bu şekilde Taşın iyileştirici gücünden faydalanılır.

Kalsit Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Kalsit taşının tüm şifalı yönünden rahatlıkla faydalanabilmek ve iletişim konularında başarılı olabilmek için Kalsit taşlı bileklik kullanabilirsiniz. Ayrıca bileklik haricinde bu taştan yapılmış farklı aksesuarları da kullanarak taşı sürekli üzerinizde taşıyabilme ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Kalsit taşlı bileklik düzenli olarak kullanıldığında şu faydaları bulunmaktadır.

  • Kişinin kan basıncını düzenler.
  • Uykusuzluk sorununun ortadan kaldırılmasını sağlar.
  • Kişinin üzerinde oluşabilen stres ve gerginliği alır.
  • Mide rahatsızlıklarına karşı şifalıdır.
  • Diş ve kemik yapısını güçlendirir.
  • Akciğer hastalıklarına karşı bedeni kuvvetlendirir.
  • Kişinin doğum sürecini kolaylaştırır, hamile kalınmasını sağlar.

Kalsit taşının bu şekilde olan tüm faydalarından yararlanmak için bu taştan oluşturulmuş bileklik modellerini tercih edebilirsiniz.

Kalsit Taşı Bileklik Modelleri

Kalsit taşı bileklik modelleri %100 doğal taşlardan oluşur. Bileklik modelleri arasında birbiriyle uyum gösteren taşlarla birlikte oluşturulmuş bileklikler de bulunmaktadır. Lakin sadece Kalsit taşından oluşturulan bileklikler mevcuttur. Dolayısıyla kişi kendi beğenisine, taşın faydalarına göre bir bileklik modeli seçerek bilekliği kullanmaya başlayabilir.

Bileklik modellerinin üretiminde esnek misina kullanılmış ve böylelikle bilekliği satın alan kullanıcıların rahatlığı göz ardı edilmemiştir. Ayrıca bileklik 8 milim olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bilekliklerin bağlantı yerinde hiçbir şekilde metal malzeme kullanılmamıştır. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarımı yapılmıştır.

Kalsit Taşı Bileklik Fiyatı

Kalsit bilekliğin fiyatını belirleyen en önemli etken Kalsit taşının kalitesi ve değeridir. Genel olarak Kalsit taşı bileklik fiyatı bu detaylara göre belirlenir. Taşın birinci sınıf kaliteye sahip olması elbette bileklik fiyatının yüksek olmasını sağlar. Taşın olumlu enerjileri fiyatını belirleyen unsurdur.