Kaplan Gözü Bileklik

Şans ve Dayanıklılığın Taşı; Kaplan Gözü Bileklik

Şansın, dayanıklılığın ve bereketin taşı olarak bilinen kaplan gözü taşı, hayatınıza girdiği andan itibaren güçlü şifasını sizlere aktaracak, hayatınızın gidişatını pozitif yöne doğru çevirecektir. Kaplan gözü taşını kullanmaya başladığınız andan itibaren şansınız artar, diğer insanlara karşı bağımlı olmaktan kurtulur ve aynı zamanda bolluk ve bereket dolu günlere sahip olursunuz. Yaşanan olayları bu taş sayesinde daha net algılayabileceğiniz gibi, problemleri de daha hızlı çözebileceksiniz.

Kaplan Gözü Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Kaplan gözü taşlı bileklik çeşitlerinin hem insan sağlığına hem de manevi etkenlere büyük faydası vardır. İnsan sağlığına olan faydalarından bahsedecek olursak, bu kıymetli taşın astım hastalarına, kabus gören çocuklara, sindirim sistemi bozukluklarına iyi geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca kaplan gözü taşı pankreasın iyileştirilmesinde de etken rol oynar.

Kaplan gözü bilekliği şans ve uğur getiricidir. Bolluk, bereket ve şansın taşı olarak bilinen bu doğal taşla cesaretiniz artacak, zihniniz açılacak, daha sağlıklı düşünecek ve ikileme düşmeden net ve doğru kararlar verebileceksiniz. Hayatınızda radikal kararlar vererek değişiklikler yapmak istiyor fakat yapamıyorsanız, bu konuda da kaplan gözü taşı size yardımcı olacaktır. Duygusal bir işleve sahip olan kaplan gözü, çiftler arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirdiği için çiftler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Kaplan Gözü Bileklik Modelleri

Kaplan gözünün şifalı gücünü daima yanınızda taşımak ve enerjisinden faydalanmak istiyorsanız kaplan gözü bileklik modelleri arasından seçim yapabilir, bir bileklik sahibi olabilirsiniz.

Bileklik modellerinde metal aksam kullanılmadığı gibi, bu durum enerjinin rahat akışına da olanak sağlar. Ayrıca bileklik modelleri daima 8 milim esnek ve kalın misina ile yapılır. Bu sayede hem enerji akışınız kesilmez, hem de bilekliğinizi sıkılmadan rahatça kullanabilirsiniz. Kaplan gözünden yapılan bir bilekliğe sahip olduğunuzda yedek misina ve taş gönderimi de yapılmaktadır.

Kaplan Gözü Bileklik Fiyatı

Kaplan gözü bileklik fiyatı bilekliğin yapıldığı malzemenin kalitesine, taşın kalitesine ve işlevine göre değişkenlik göstermektedir. Sizler de bileklikler arasında incelemeler yapabilir, kendiniz için en uygun bilekliği en uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.