Kaplan Gözü Masaj Taşı

Kaplan Gözü Masaj Taşı

Kaplan gözü roller masaj taşı Halk arasında büyü ve nazarın olumsuzluklarından koruduğuna inanılmaktadır. Kaplan gözü masaj taşı özgür ruhu, bağımız olmayı, gücü ve cesareti temsil etmektedir. Bu taş, zamanda anti-aging özellikleri ile cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlar. Kaplan gözü doğal taş yüz masaj aleti masaj taşı kullanımı sonrası gözler daha açık ve ışıltılı bir görünüm kazanırken, cildin dokusu da daha pürüzsüz hale gelir. Ayrıca, göz yorgunluğu ve baş ağrısı gibi sorunlara da iyi gelir ve stresi azaltıcı etkisi vardır.

Kaplan Gözü Masaj Taşı Faydaları

Kaplan gözü yüz masaj taşı, göz çevresinde şişlikleri azaltarak, gözlerin daha dinlenmiş ve canlı görünmesine yardımcı olan doğal bir araçtır. Kaplan gözü masaj taşı kullanımı, gözlerin sağlığına faydalarının yanı sıra cilt bakımı için de kullanılır. Kaplan gözü roller masaj taşı düzenli kullanımda cilt hücrelerini ve kaslarını uyararak ciltteki sıkılığı artırır. Masaj taşı, yumuşak dokulu yapısı sayesinde göz çevresinde rahatlıkla kullanılabilir.

Kaplan Gözü Masaj Taşının Özellikleri

Kaplan gözü masaj taşı, doğal bir taştan yapılmıştır ve göz çevresinde rahatlıkla kullanılabilir. Yumuşak dokulu yapısı sayesinde cilde zarar vermez. Kaplan gözü doğal taş yüz masaj aleti masaj taşını kullanırken taşın yüzeyine parmak uçları ile hafif bir basınç uygulanarak, göz çevresindeki şişlikleri azaltmak için dairesel hareketler yapmak gerekir. Kaplan gözü roller masaj taşı, her kullanımdan önce ılık su ile yıkanmalı ve temiz bir havluya sarılarak kurulanmalıdır.

Güney Afrika  topraklarından Hindistan’ın baharat adalarına ve Batı Avusturalya’nın kurak kırsal kesiminde bulunan kaplan gözü yüz masaj taşı sıcak, kuru bir hava ve vahşi doğanın yaygınlaştığı yerlerde bulunmaktadır. Altın rengini, demir oksitten almaktadır. Genel olarak bulunduğu yerler; Avustralya, Brezilya, Güney Afrika, Amerika ve dünyada diğer bazı bölgeler.

Kaplan Gözü Masaj Taşı Fiyatları

Kaplan gözü doğal taş yüz masaj aleti masaj taşı, göz sağlığı için ve cilt bakımı için kullanılan faydalı bir araçtır. Boyut ve işçiliğine göre fiyat aralığı değişmektedir.