Karnelyan Taşı Bileklik

Sağlık, Sevgi Taşı Karnelyan Taşı Bileklik

Akik ailesinin bir üyesi olan Karnelyan taşı tıpkı Akik taşı gibi takı tasarımında fazlasıyla kullanılan bir doğal taş türüdür. Genel manada Karnelyan Taşı için sağlık taşı diyebilmemiz mümkündür. Negatif enerjileri tamamen gideren taş aynı zamanda kişiye sakinlik verir. Ayrıca taşın özelliklerinden ve şifalı yönlerinden biri de kullanan kişilere iletişim açısından yüksek enerji verir ve çevresiyle uyum içinde olmasını sağlar.

Cesareti arttıran bir taştır. Bu taşın tam anlamıyla olumlu enerjilerinden faydalanmak ve kötü enerjilerin engellenmesini istiyorsanız Bu taşı yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karnelyan Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Karnelyan bileklikler %100 doğal taştan oluşmakla beraber çok sayıda Karnelyan taşlı bileklik çeşitleri bulunmaktadır. Kuvars ailesinin bir üyesi olan Karnelyan taşı da akıl ve mantık konularında kişiye büyük oranda olumlu etki eder. Bu özelliğinden dolayı kişilerin yaşamlarında başarılı olmasını sağlar. Özellikle bu özelliğinden dolayı sanatçılar tarafından tercih edilmektedir.

  • Kişinin bedensel yorgunluğunu alır.
  • Cesaret veren bir taş olmakla beraber kişide korku oluşmasını engeller.
  • Terapi etkisi yaratır.
  • Güçlü şekilde kişinin fizyolojik rahatsızlıklarının yanı sıra ruhsal manada da şifalanmasını sağlar.
  • 6. çakrayı çalıştırır. Bu sayede kişinin kendisini güvende hissetmesini sağlar.
  • Kişide var olan gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına zemin oluşturur.

Karnelyan Taşının tüm bu faydalarını görmek ve hissetmek istiyorsanız bu taşla tasarlanan aksesuarları kullanarak faydalarını görmeye başlayabilirsiniz.

Karnelyan Taşı Bileklik Modelleri

Karnelyan taşı bileklik modelleri Akik ve Karnelyan taşlarından tasarlanır. Karnelyan bileklikler kullanıcıların rahatlığı düşünülerek 8 milim şekilde kalın ve esnek bir misina kullanılarak kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Bilekliklerin hiçbirinde metal malzeme kullanılmamıştır. Bileklik modellerinde bu detay oldukça önemlidir. Zira kullanıcılar taşın etkisini görebilmek, şifalanabilmek için sürekli olarak bilekliği kullanacaklardır.

Dolayısıyla kullanıcının bileğinin rahatlığı önemlidir. Ürünün takılma aksamında kararma gibi bir durum söz konusu değildir.

Karnelyan Taşı Bileklik Fiyatı

Karnelyan taşı bileklik fiyatı genel olarak bilekliğin yapımında kullanılan malzemenin kalitesi, taşın değeri dikkate alınarak belirlenmektedir. Bilekliğin kalitesi uzun yıllar kullanıma uygundur.