Kristal Kuvars Taşı Bileklik

Arındırıcı, Temizleyici Işık Taşı Olan; Kristal Kuvars Taşı Bileklik

Kristal Kuvars taşı bilindiği üzere Kuvars ailesinin en fazla tercih edilen türüdür. Adından da anlaşılacağı üzere Kristali andıran şeffaf bir renge ve parlaklığa sahiptir. Kristal Kuvars taşı, kullanıcısının enerji alanını temizler ve aynı zamanda diğer doğal taşlarla beraber kullanıldığında tam anlamıyla bulunulan ortamın enerjisini yükseltir.

Çok eski çağlardan günümüze kadar kullanılan ve enerjisine inanılan Kristal Kuvars taşı, aynı zamanda ışık taşı olarak bilinir.

Kristal Kuvars Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Kristal Kuvars Taşı spiralli kristal görünümü nedeniyle Astrolojide gezegenlerin arasında en şifalı taş olarak bilinmektedir. Kristal kuvars taşlı bileklik kullanmayı tercih ederek rahatlıkla tıkalı olan alanlarınızda arınma ve tazelenme yaşayabilirsiniz. Gezegenin en şifa veren taşı olarak bilinen Kristal Kuvars bilekliğin tam olarak sağladığı faydalar şöyledir:

  • Zihinsel olan yorgunluğun önlenmesini sağlar.
  • Göz hastalıkları için faydalı olan bir taştır.
  • Cep telefonu, bilgisayar gibi araçlardan yayılan radyasyonun giderir, bulunulan ortamda olan negatif enerjiyi emer.
  • Baş ve migren ağrılarının hafifletmede Kristal Kuvars taşı bileklik fayda sağlar.
  • Canlılık, güç, enerji verir.

Kristal kuvars taşının tüm faydalarından yararlanabilmek için bu taştan oluşturulmuş bilekliğin teninizle temasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde sizde yer alan negatif enerjiyi toplar ve emer. Kristal Kuvars taşı, karın ve kalp çakrasını açar ve bu alanlarda olan tıkalı kısımlarda oluşan blokajları sonlandırır.

Kristal Kuvars Taşı Bileklik Modelleri

Kristal Kuvars taşı bileklik modelleri tercih ederek rahatlıkla Kalp çakranızda oluşan tıkanıklığın önünü açabilirsiniz. Böylelikle Kristal Kuvars taşını sürekli olarak üzerinizde taşıyabilir ve taşın faydalarını hissedebilirsiniz. Zaman içinde düşüncelerinizin daha pozitif ve bütünsel bir forma girdiğini görebilirsiniz.

Bileklik modellerinin bağlantı kısmında hiçbir şekilde metal aksam kullanılmamıştır. Kristal Kuvars bileklikler 8 milim olacak şekilde esnek misina ile tasarlanmıştır.

Kristal Kuvars Bileklik Fiyatı

Kristal Kuvars taşından oluşan Kristal Kuvars bileklik fiyatı taşın kalitesine, sınıfına, tam anlamıyla özelliklerine ve kullanım miktarına göre belirlenmektedir. Kristal Kuvars bileklikler uzun ömürlü kullanılmaya uygun malzemelerden tasarlanmıştır.