Lapis Lazuli Taşı Bileklik

Lapis Lazuli Bileklik

Lapis Lazuli taşı, kullanan kişinin her anlamda iyileşmesini sağlayabilen çok yönlü şifası olan bir doğal taş türüdür. Tam olarak iyileştirme taşı olarak bilinen bu taşın şifalı yönünden faydalanmak için yaşam alanlarınızda bu taşı bulundurabilirsiniz. Sağlamış olduğu pozitif enerji ile kişinin üzerinde var olan negatif enerjileri ve beraberinde oluşan depresyon durumlarının ortadan kaldırılmasına destek olur.

Lapis taşı kişinin iç barışının oluşmasını sağlar ve böylelikle kişi öz benliğinin farkına varır ve hayatını daha olumlu biçimde şekillendirebilir.

Lapis Lazuli Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Lapis Lazuli taşının olumlu ve iyileştirici etkisini yaşamınıza çekmek istiyorsanız bu taştan tasarlanan aksesuarları rahatlıkla kullanabilir ve böylelikle sürekli olarak yanınızda veya üzerinizde taşıyabilirsiniz. Lapis Lazuli taşlı bileklik kullanımının faydaları ise,

  • Kişinin ruhsal ve fiziksel olan tüm bağlarının olumlu desteklenmesini sağlar.
  • Küçük çocukların korkularından arınmasını sağlar
  • Boğaz çakrasında oluşabilen tıkanıklıkların açılmasına katkıda bulunur.
  • Çok yönlü ve etkili iyileştirici bir taş türüdür.
  • Hamile kadınların doğum yapmalarını kolaylaştırır ve düşük tehlikesinden korur.
  • Kişinin işitme duyusunu güçlendirir.
  • Zihni tam olarak olumsuzluklardan arındırır ve berraklaştırır.

Lapis Lazuli bileklik modelleri ile bu olumsuz durumları olumluya çevirebilir ve yaşamınızı şifalandırabilirsiniz.

Lapis Lazuli Bileklik Modelleri

Lapis lazuli Bileklik modelleri bu taşın şifalı ve iyileştirici etkisini yaşamında hissetmek isteyen kişilerin kullanmak durumunda oldukları aksesuar türüdür. Fakat taşın tam olarak güçlü etkisinden faydalanmak istiyorsanız sadece bu taştan oluşan bir bileklik sahibi olmalısınız. Bileklik modellerine bakıldığında müşterinin kullanım rahatlığı yaşayabilmesi 8 milim olacak şekilde kalın ve esnek misina kullanılarak tasarlanmakta olduğunu anlayabilirsiniz.

Tüm bileklik modellerinde hiçbir şekilde metal kullanılmamaktadır. Burada önemli olan bileklik tasarlanırken kullanılan taşların birbirleriyle uyum içinde olmalarıdır.

Lapis Lazuli Bileklik Fiyatı

Lapis Lazuli taşı doğal taşlar arasında çok yönlü ve etkili şifalandırma taşı olarak bilinmektedir. Lapis Lazuli bileklik fiyatı genel olarak bilekliğin oluşmasında kullanılan Lapis taşının kalitesi, sınıfı, taşın tüm özellikleri dikkate alınarak belirlenmektedir. Dolayısıyla bu taştan yapılan bileklik fiyatları için net bir fiyat söyleyebilmemiz mümkün değildir.