Lapis Lazuli Taşı Tesbih

Lapis Lazuli Taşı Tesbih

Lapis Lazuli taşı tesbih modellerinin üretiminde kullanılan tüm taşlar tamamen orijinal gerçek taş olup, tespih üretiminde kullanılan diğer tüm aparatlar kaliteli, paslanmaz gümüşten tasarlanmıştır. Lapis Lazuli doğal taş tesbih modelleri genel olarak 6. çakra ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Lapis lazuli tesbih modelleri doğal taş içerdiği için Lapis Lazuli taşının renk tonunda farklılıklar oluşabilir.

Lapis Lazuli taşı tesbih türlerinin oluşturulmasında doğal Lapis Lazuli taşının renklerinden yararlanılır. Bu taş sahip olduğu mavi tonu ile tesbih kullanımı sırasında kişinin iç huzurunun oluşmasının yanında güçlü bir enerji verir. Lapis Lazuli tesbihler gün içinde çekilen zikirlerin daha güçlü bir enerjiyle yapılmasına olanak sağlar.

Lapis Lazuli Tesbihlerin Ruhsal Şifaları

Lapis Lazuli taşından oluşturulan tesbih türlerinin kullanımı kişilere çok yönlü faydalar sağlamaktadır. Lapis taşı tesbih tam manasıyla ruh ve beden arasındaki var olan dengenin korunmasına yardımcı olur. Adeta kişi kendisinde var olan boşluk hissinden Lapis Lazuli taşı tesbih kullanarak kurtulabilir. Ayrıca kişilerin olumlu bir düşünce yapısına kavuşmasına yardımcı olur.

Özellikle küçük çocuklarda zeka ile ilgili konularda gelişim gösterilmesine olanak tanır. Ayrıca Lapis Lazuli taşından yapılmış olan tesbihleri kullanmak kişilerin gerçekleri rahatlıkla bulmanıza zemin oluşturur. Bu doğal taşın etkisi oldukça güçlüdür.

Lapis Lazuli Taşı Tesbihlerin Bedensel Faydaları Nelerdir?

Lapis Lazuli taşından oluşturulmuş olan tesbihlerin kullanılması halinde kullana kişinin beden yapısına da faydaları bulunur. Lapis Lazuli taşından oluşturulan tesbih modellerini tercih ederek beden yapınızda şu faydaları rahatlıkla görebilirsiniz.

  • Tansiyonu düşürücü etkisi bulunur.
  • Cilt hastalıklarının üzerinde güçlü şifası bulunur.
  • Eklem ve kas ağrılarının iyileşmesinde Lapis Lazuli taşı oldukça şifalıdır.
  • Sakinleştirici özelliği bulunur.

Lapis Lazuli taşı tesbih modelleri gerek şifalı özelliklerinden dolayı gerekse doğal taş olması nedeniyle günlük ibadetlerinin yapılmasında tercih edilir.

Lapis Lazuli Taşı Tesbih Fiyatları

Doğal Lapis taşından oluşturulmuş olan tesbih modellerini kullanarak gerçek taşın tüm güçlü şifalarından yararlanabilirsiniz. Lapis Lazuli tesbih fiyatları belirlenmesinde taşın kalitesi esas alınır. Ayrıca kullanılan taş miktarı da önemlidir.