Malakit Taşı Bileklik

Bereketin ve Paranın Taşı; Malakit Taşı Bileklik

Para ve şansın taşı olan Malakit taşı aynı zamanda kişinin yıldız düşüklüğü ve nazar gibi etkilerden olumsuz etkilenmemesini sağlar. Kişinin takıntılı ruh halinden sıyrılmasını ve beraberinde kaygı ve endişe durumlarının ortadan kalkmasına vesile olmaktadır. Bu taşı sürekli olarak teninizde bulundurmanız ruhsal dünyanızın şifalanmasını ve ruhsal anlamda birtakım yeteneklerinizin oluşmasını sağlar.

Malakit taşından tasarlanan aksesuar kullanmanız bu taşın şifalı enerjisini sürekli olarak yanınızda taşımak anlamına gelir. Böylelikle yaşama dair olan hedeflerinize daha kolay ulaşma enerjisine sahip olabilirsiniz.

Malakit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Malakit taşı, tam anlamıyla kişiyi ruhsal anlamda şifalandırır. Kişide var olan özgüven yetersizliğinin ve kendinin farkına varamama gibi duyguların yaşanmamasını sağlar. Malakit taşlı bileklik modelleri ile bu alanlarda olan tıkanıklıkların önünü açabilirsiniz. Malakit taşından oluşan bileklik kullanarak şu faydaları görebilirsiniz.

  • Migren ve baş ağrılarının hafiflemesini sağlar.
  • Doğum sancılarını hafifletir ve aynı zamanda yeni anne olan kişilerin anne sütünün arttırılmasına destek olur.
  • Böbrek taşlarının oluşmamasını sağlar.
  • Kısırlık tedavisinde olumlu etki sağlar.
  • Takıntı hastalığına karşı faydalıdır.
  • Nazar ve olumsuz enerjilerin kişiye ulaşmasını engeller.
  • Hücreleri yenileyerek kişinin sağlıklı yaşamasını sağlar ve yaşlanmayı geciktirir.

Malakit taşının şifalı etkilerinden tam anlamıyla faydalanmak isteniyorsa mutlaka bileklik yapımında sadece malakit taşının kullanıldığından emin olmalısınız.

Malakit Taşı Bileklik Modelleri

Malakit taşı bileklik modelleri hemen her burcun insanları tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Zira bu taştan yapılan bileklik dahil tüm aksesuarların kullanılması kişilerin bedensel ve ruhsal manada şifalanmasına destek olacaktır. Malakit taşının çok yönlü şifalı etkisinden yararlanabilmek için bu taştan oluşan aksesuarların teninizle bütünleşmesine izin vermelisiniz.

Malakit taşı bilekliğinin oluşmasında tüm kullanıcıların rahat edebilmesi için 8 milim kadar esnek olan kalın misina kullanılmıştır. Ayrıca bilekliğin bağlantı gizleme kısmında metal aksam kullanılmamıştır.

Malakit Taşı Bileklik Fiyatı

Malakit taşı kullanılarak oluşturulan bileklik fiyatlarının oluşmasına birinci sınıf kalite taş kullanılması etki etmektedir. Malakit taşı bileklik fiyatı belirlenmesinde ayrıca taşın özellikleri, değeri gibi etkenler taş fiyatlarının belirlenmesinde rol alan önemli etkenlerdir.