Morganit Taşı Bileklik

Sonsuz Sevginin Ve Aşkın Taşı Olan; Morganit Taşı Bileklik

Kalp çakrasını ve aurayı tamamen temizleyen aşkın gücünü ortaya koyan Morganit Taşı, bu özelliğinden dolayı aşkı ve sevgiyi bulmak isteyen kişilerin taşıdır. Morganit taşı her burcun kişileriyle uyumlu olabildiği gibi özellikle Terazi burcu insanlarına daha faydalı olabilen bir doğal taştır. Genellikle Morganit taşından oluşan takılar pembe ve şeftali tonlarındadır. Pembe renkli olmasıyla farklı taşlarla karıştırılabilir. Lakin taş, her daim kullanan kişilere sevgi, aşk, enerji, huzur gibi duyguları aşılar.

Morganit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Morganit taşı tam olarak ruhsal manada iyileşmek ve şifalanmak isteyen kişilerin taşıdır. Bu taştan yapılan aksesuarları kullanarak aşkı ve sevgiyi yaşamınıza çekebileceğiniz gibi aynı zamanda Morganit taşlı bileklik modelleri ile pembe ve şeftali tonlarının güzelliğini de sürekli üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Bilekliğin faydaları ise:

  • İkili ilişkilerde duyguları dengeler.
  • Merhamet taşıdır.
  • Astım ve solunum yolları hastalıklarına olumlu yararları bulunur.
  • Kalbin sağlıklı şekilde çalışmasını sağlar. Kuvvetlendirir.
  • Kalp ve kök çakrada oluşan tıkanıklıkların giderilmesini sağlar.
  • Hücreleri yeniler ve bedeni sağlıklı kılar.
  • Gerginliği azaltır.

Morganit taşının tüm faydalarından yararlanabilmek için bu taşı rahatlıkla yatak odalarınızda ve banyolarınızda bulundurabilirsiniz.

Morganit Taşı Bileklik Modelleri

Morganit taşından oluşan bileklik türleri ve diğer aksesuarları kullanarak rahatlıkla empati duygusunu yaşamınıza çekebilirsiniz. Eğer aşk, sevgi gibi konularda kendinizi şanssız hissediyorsanız mutlaka bu taşı kullanmalısınız. Morganit taşı bileklik modelleri çok farklı olabiliyor. Kişinin beğenisine göre farklı taşlarla bezenmiş olan bileklik modelleri de mevcuttur.

Ayrıca tüm bileklik modellerinde metal ve ciltle uyum sağlamayan malzeme kullanılmamıştır. 8 milim olacak şekilde hazırlanan tüm bileklikler kullanıcının rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Kalın ve esnek misina kullanılmıştır.

Morganit Taşı Bileklik Fiyatı

Morganit taşından oluşmuş olan bilekliklerin fiyatının net olarak belirlenmesi bilekliğin oluşturulmasında kullanılan doğal taşın kalitesi, değeri ve tüm özellikleri dikkate alınır. Dolayısıyla Morganit taşı bileklik fiyatı bu genel kriterlere göre belirleniyor diyebilmemiz mümkündür. Doğal taşların birinci sınıf kalitede olması taşın değerini arttırırken aynı zamanda da fiyatını etkilemektedir.