Obsidyen Taşı Bileklik

Karaciğeri Temizleyen, Manevi Arındırıcı Obsidyen Taşı Bileklik

Obsidyen taşı doğada bulunan güçlü bir arındırıcı ve şifalı bir taş türüdür. Tam manasıyla karaciğere detoks etkisi yaparak toksinlerden arınmasını ve şifalanmasını sağlar. Karaciğerle ilgili sağlık sorunu yaşayan kişilerin tercih ettiği taş olan Obsidyen taşının bir diğer ismi Volkan taşıdır. Bu taştan oluşturulmuş olan takıları kullanarak yaşamınıza her daim manevi rahatlığı ve huzuru çekebilirsiniz.

Obsidyen taşı aynı zamanda kişinin bedeninde bulunan fazla elektriği alır ve bu nedenle oluşabilen gerginliklerin giderilmesini hedefler. Eğer ki bedeninizde elektrik bulunduğunu düşünüyorsanız Obsidyen taşından oluşan takıları kullanmanız faydalı olacaktır.

Obsidyen Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Obsidyen taşı bileklik kullanarak bedeninizde oluşan gerginliğin azalmasını ve hatta tamamen sakin bir ruha bürünmeyi başarabilirsiniz. Obsidyen taşlı bileklik modelleri ile vücudunuzda meydana gelen birtakım ağrılardan kurtulabilirsiniz. Obsidyen taşından yapılan bilekliği kullanarak rahatlıkla bu faydaları görebilirsiniz.

  • Negatif enerjilerden arınmayı kolaylaştırır. Güçlü bir arındırıcı özelliği bulunur.
  • Kişi geçmiş yaşamında hatırlamak istemediği anılarını rahatlıkla bu bilekliği kullanarak unutabilir ve şifalanabilir.
  • Kişi bu taş sayesinde içindeki ışığın farkına varır ve özgüveni yükselir.
  • Kızgınlık ve gerginlik gibi hallerin giderilmesini sağlar.
  • Masaj taşıdır. Bu taşla masaj yapıldığında kişinin bedeninde oluşan olumsuz ve faydasız elektriğin giderilmesini sağlar.
  • Karaciğeri temizler ve şifalandırır.

Obsidyen taşını ayrıca banyonuzda bulundurabilir ve cilt masajı yapabilirsiniz.

Obsidyen Taşı Bileklik Modelleri

Obsidyen taşının tam manasıyla tüm faydalarından yararlanabilmek için bu doğal taştan yapılmış ürünleri ve aksesuarları kullanabilirsiniz. Obsidyen taşı bileklik modelleri de değerlendirilebilir. Bu taşın olumlu şifası ve güçlü arındırma faydası ancak taşın üzerinde taşınmasıyla daha bir hızlı olur. Bu taş kullanılarak oluşturulmuş olan bileklik türlerinde hiçbir şekilde metal ve kalitesiz malzeme kullanılmamıştır. Tüm bileklik modellerinde 8 milim olacak şekilde kalın ve esnek bir misina ipi kullanılmıştır.

Obsidyen Taşı Bileklik Fiyatı

Obsidyen taşı bileklik fiyatı belirlenmesinde bu taşın değeri ve kullanılan tüm malzemelerin kalitesi göz önüne alınır. Bileklikler uzun ömürlü kullanılacak şekilde kaliteli ve sağlıklı malzemelerden tasarlanmıştır.