Oniks Taşı Bileklik

Kontrol Ve Dengenin Taşı Olan; Oniks Taşı Bileklik

Oniks taşı, Kuvars gurubunda olan bir doğal taştır. Bu taşa görünümden dolayı Damarlı Akik ismi de verilir. Genellikle siyah renkte ve damarlı yapıya sahiptir. Bu taşın en önemli özelliği ve şifalı yönü hiç kuşkusuz ki taşın iç kulak yapısında oluşan hasarı onarmasıdır. İç kulak problemi ve akabinde işitme sıkıntısı yaşayan kişilerin tercih etmesi gerekli olan bir taş türüdür. Kişi bu taştan oluşturulan nesneleri ve takıları kullanarak da taşın faydasını görebilir.

Kendine güvenmenin ve özgüven oluşumunun taşı olan Oniks, depresyon ve anksiyete gibi ruhsal sıkıntıların kişinin yaşamından uzaklaşmasını sağlar. Kişinin hangi alanda oluşan bir blokajı varsa o alanda şifalanmasını sağlar.

Oniks Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Oniks taşı güçlü bir şifalanma taşıdır. Oniks taşlı bileklik satın alarak sizlerde rahatlıkla taşın olumlu enerjilerinden ve güçlü şifasından yararlanabilirsiniz. Oniks taşlı Bilekliğin faydaları şöyledir:

  • Göz tansiyonuna karşı oldukça şifalı etkisi bulunur.
  • Topraklama taşıdır.
  • Kişiyi gerginlikten ve stresten arındırır, yaşama dair kaygılarının yok olmasını sağlar.
  • Kemik yapısını güçlendirir.
  • Kişinin birtakım bağımlılıklarının azalmasına olumlu destek verir.
  • Obezite tedavisine karşı yardımcı olur.
  • Ayak rahatsızlıklarının giderilmesini sağlar.
  • Kadın ve erkek ilişkilerinin dengede olmasını sağlar ve üstünlük duygusunu ortadan kaldırır.
  • Cinsel dürtülerin azalmasında etkilidir.

Oniks Taşı kök çakrayı çalıştırır ve bundan dolayı da kişinin hangi alanda bir tıkanıklığı varsa o çakranın şifalanmasını sağlar ve kişinin yaşamında güzelliklerin yolunu açar.

Oniks Taşı Bileklik Modelleri

Oniks taşı, ve bu taştan yapılmış olan bileklik türlerini tercih ederek taşın tüm olumlu enerjisini üzerinizde taşıyabilir, negatif enerji ve duygulardan uzaklaşırsınız. Oniks taşı bileklik modelleri her kullanıcının bileğiyle uyumlu olacak şekilde 8 milim ebatlarında ve esnek misina ile tasarlanmaktadır.

Ayrıca bilekliklerin bağlantı kısmında hiçbir şekilde ciltle temas ettiğinde sıkıntı oluşturacak metal aksam kullanılmamıştır.

Oniks Taşı Bileklik Fiyatı

Doğal taşlardan oluşturulmuş bileklikler genellikle taşın kalitesine, sınıfına ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Oniks taşı bileklik fiyatı da bu detaylara göre belirlenir.