Oniks Taşı Hayat Ağacı

Oniks Taşı Hayat Ağacı

Oniks taşı, doğanın gücünü evinize taşıyan benzersiz bir süsleme parçasıdır. Oniks taşı, simetrik bir şekilde düzenlenen dallar üzerinde yer alan hayat ağacı figürü ile birleştiğinde, evinize doğal bir enerji katmaktadır. Oniks taşı hayat ağacı ayrıca, stresi azaltır, zihninizi sakinleştirir ve kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlar. Bu nedenle, birçok kişi oniks taşı meditasyon ve yoga odalarında kullanır. Evinizde eşsiz bir estetik katkı sunar. Bağışıklık sistemini güçlendirdiğine, vücuda dayanıklılık vicdanlılık sağladığına ve hastalıklardan sonra nüksleri önlediğine inanılır.

Oniks Taşı Hayat Ağacı Faydaları

Oniks taşı hayat ağacı, doğal özelliklerinden dolayı birçok fayda sağlar. Bu taş, yeryüzüne bağlılığımızı artırır. Stresli ve kaygılı günlerde, oniks taşı zihninizdeki gerginliği azaltır ve sizi sakinleştirir. Ayrıca bu taş, fazla düşünmek yerine anın tadını çıkarmayı öğrenmenize ve kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlar.

Oniks taşının bu etkileri, özellikle yoğun iş temposunda olanlar veya doğayla uyumlu bir yaşam sürmek isteyenler için son derece önemlidir. Siz de oniks taşı kullanarak, dünya ve doğanın enerjisinden faydalanabilirsiniz.

Oniks Taşının Kullanım Alanları

Oniks taşı, 16 cm boyutlarına sahiptir. Uygun boyutlarda olup 4.5 cm ene sahiptir. Odaklanma sorunu yaşayanların odak sorunlarını çözer. Kullananlara enerji verir. Sadece hayat ağacı olarak değil, iç mimari, takı yapımı ve resim gibi birçok alanda kullanılmaktadır. İç mimaride oniks taşı hayat ağacı, duvarlarda, zeminlerde ve tezgahlarda kullanılarak şık bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda takı yapımında da çok popülerdir. Oniks taşı, küpelerde, kolyelerde ve bilekliklerde kullanılabilir. Diğer yandan, resim ve heykel yapımında da kullanılarak güzel sanat eserlerine hayat verir.

Oniks Taşı Hayat Ağacı Fiyatları

Oniks taşı fiyatları, taşın büyüklüğü, işçilik süreci gibi unsurlara bağlı olarak değişebilir. işçilik süreci uzadıkça ve boyutları büyüdükçe fiyatlar artabilir. İsterseniz, tercihlerinize göre farklı renk ve şekillerde oniks taşı satın alabilirsiniz. Her daim kolaylığın sembolü olan hızı hayatınızda önemli bir yere sahip olacak. Sizler de tüm modellere bakıp sevdiğiniz ya da sevdiklerinize almak istediğiniz modeli belirleyip hemen alışveriş yapabilirsiniz.