Pembe Kuvars Taşı Bileklik

Romantizm ve Sevginin Taşı; Pembe Kuvars Bileklik

Romantizmin ve sevginin taşı olarak bilinen pembe kuvars taşı, soluk pembe rengine sahip muhteşem bir kristaldir. Günümüzde süslemelerde ve takılarda çokça tercih edilen pembe kuvars öz sevgiyi güçlendirir, affetme duygusunu ortaya çıkarır ve sevgiyi temsil eder. Olumsuz düşünceleri temizleyen, negatif enerjileri sizden uzak tutan ve enerjinizin düzenlenmesini sağlayan pembe kuvars taşının, eskiden beri yaşlanmayı geciktirdiğine de inanılmaktadır.

Pembe Kuvars Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Şifanın kaynağı, pozitif enerjileri yaymakla bilinen pembe kuvars taşlı bileklik modeli sizlere büyük bir dinginlik ve affedicilik kazandıracaktır. Etrafınızdaki insanları ve kendinizi artık kolayca affedebilecek, kendinizi daha çok sevecek ve bu sevginizi çevrenizdeki insanlara da yansıtabileceksiniz.

Aşkın ve sevginin taşı olarak bilinen pembe kuvars, cilt bakımı için de kullanılabilir. Pembe kuvars taşının çok eski inanışlardan beri, yaşlandırmayı geciktirdiği bilinir. Cildinize harika bir ışıltı kazandıracak olan pembe kuvars taşı, hayat boyu elde edebileceğiniz sakinlik ve huzur için kullanılabilir.

Pembe Kuvars Bileklik Modelleri

Pembe Kuvars taşının enerjilerinden sürekli olarak faydalanmak için, bu muhteşem taşın bir aksesuarını taşıyarak bunu başarabilişiniz. Pembe kuvars bileklik modelleri sayesinde soluk pembe rengine sahip bu kıymetli taşı, daima bileklerinizde taşıyabilirsiniz. Görünüm açısından da oldukça zarif duran bileklik modellerinin yapımına da dikkat etmek gerekiyor.

Pembe kuvars taşının bileklik modellerinde metal bir aksam bulunmamaktadır. Ayrıca 8 milim esnek ve kalın misina ile yapılan bileklik modellerinde yedek ip ve taş da gönderilmektedir. Bu sayede ürününüzü oldukça verimli kullanabilecek, tüm enerjisinden faydalanabileceksiniz.

Pembe Kuvars Bileklik Fiyatı

Pembe kuvars taşının bir aksesuar olarak taşınması demek, bu kıymetli taşın enerjisinin daima sizinle olacağı anlamına gelir. Pembe kuvars bileklik fiyatı da üründe kullanılan malzemenin sınıfına ve kalitesine göre değişmektedir. Ürünlerde metal aksam bulunmamasına dikkat edilirken, taş kalitesine de önem verilir. Bu hususlar göz önünde bulundurularak satın alacağınız bileklik modelinin fiyatı da değişkenlik gösterebilir.