Pembe Kuvars Taşı Hayat Ağacı

Pembe Kuvars Taşı Hayat Ağacı

Pembe kuvars taşı hayat ağacı, doğanın ve evrenin enerjilerinin içinde yer aldığı mistik bir taştır. Pembe kuvars taşının faydaları göz için şifadır. Kartal görüşü ve gücü (enerjisi) verir. Pembe kuvars göz hastalıklarını iyileştirmeye yardım eder. İç organları sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Tiroid bezini sağlıklı tutmaya tutmaya yardımcı olur. Baş ağrısını hafifletir. İnsanın sezgilerinin güçlenmesine yardımcı olur daha doğru mantıklı yol almasını sağlar. Elektronik araçlardan yayılan olumsuz enerjiden korur. 

Pembe Kuvars Taşı Hayat Ağacı Faydaları

Pembe kuvars taşı hayat ağacı, negatif enerjinin temizlenmesine yardımcı olur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu taş, çakra enerjilerini dengeleyerek vücudun sağlığına katkı sağlar.

Pembe kuvars taşı, empati ve şefkat enerjilerini yükseltir ve stresi azaltır. Bu sayede zihni rahatlatır ve huzur verir. Ayrıca, kalp çakrasını açarak, sevgi ve ilişki konularında olumlu etkileri görülebilir.

Bunların yanı sıra, pembe kuvars taşı, cilt sağlığına da fayda sağlar. Sivilce, egzama ve ciltteki diğer problemleri gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda, kanser tedavisinde destekleyici bir rol oynar ve kemoterapi sonrası oluşan yan etkileri azaltmaya yardımcı olur. Aşk ve iş hayatınızdaki olumlu veya olumsuz nedenleri sonuçları birbirine karıştırmamanızı sağlar size çok iyi gelecektir.

Pembe Kuvars Taşının Kullanım Alanları

Pembe kuvars taşı hayat ağacı, birçok alanda kullanılabilecek çok yönlü bir taştır. Ev dekorasyonunda, özellikle enerji dengesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca takı yapımında tercih edilen bir taş türüdür. Pembe kuvars taşı sevgi ve şifa enerjilerini arttırıcı etkileri nedeniyle yoga ve meditasyon uygulamalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca, ofis ve çalışma ortamlarında stres ve negatif enerjinin azaltılması için de tercih edilen bir taştır.

Pembe Kuvars Taşı Hayat Ağacı Fiyatları

Pembe kuvars taşı fiyatları, taşın işçiliğine ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Pembe kuvars taşı için negatifleri depolayan taş da denilebilir. teknolojik aletlerden[telefon, bilgisayar, tablet] vb. cihazların yaydığı radyasyon negatif enerjiyi kendi içine çekerek size daha pozitif ortam sağlar. Daha fazla seçenek ve bilgi için sitemize bakabilirsiniz.