Sitrin Taşı Bileklik

Özgüvenin, Maddiyatın ve Mutluluğun Tamamlayıcısı; Sitrin Taşı Bileklik

Özgüvenin, maddiyatın ve mutluluğun tamamlayıcısı olarak bilinen Sitrin taşı, günümüzde aktif olarak birçok insan tarafından kullanılan kıymetli doğal taşlardan biridir. Şifacı ve güçlü olmasıyla bilinen sitrin taşı, aynı zamanda bolluk ve bereketin de simgesidir. Sitrin taşının bolluk, bereket, zenginlik getirdiğine inanılır ve birçok insan tarafından da bu durum kabul görür. Ayrıca özgüven eksikliğinin de tamamlayıcısı olan bu kıymetli taş, kullanılan kişiye cesareti de beraberinde getirir.

Sitrin Taşı Bilekliğin Faydaları Neler?

Sitrin taşlı bileklik, genellikle bolluk ve bereketlilik ile ilişkilendirilir. Bu nedenle yüzyıllar boyunca para kasalarında saklanan ve bu sayede bereketi artıracağı düşünülen sitrin taşı, ‘’Başarı Taşı’’ veya ‘’Tüccar Taşı’’ olarak da bilinmektedir.

Günümüzde de aynı bereket inancı devam ettiği için, kıymetli doğal taş cüzdanlarda veya çantalarda da taşınmaktadır. Sitrin taşı yalnızca para ve maddiyat konusunda değil, manevi huzur için de çalışmaktadır. Özgüven eksikliğinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayan bu benzersiz taş, aynı zamanda mükemmel bir şifacı ve onarıcıdır.

Sitrin Taşı Bileklik Modelleri

Bereketin ve şifanın taşı olarak bilinen sitrin taşının, bileklik modelini kullanabilir ve bu taşın şifalı enerjisinden sürekli olarak faydalanabilirsiniz. Sitrin taşı bileklik modelleri arasından seçim yaparken mutlaka malzemesine de dikkat etmelisiniz.

Bileklik modellerinde kesinlikle metal aksam bulunmamaktadır. Metal aksama yer verilmediği gibi aynı zamanda bileklikler 8 milim esnek ve kalın misina ile yapılmaktadır. Oldukça sağlam olarak tasarlanan bileklik modellerinin gönderimi yapılırken yedek ip ve taş da iletilmektedir.

Sitrin Taşı Bileklik Fiyatı

Sitrin taşı bileklik fiyatı kullanılan malzemeye ve taşın kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Ürünün yapımında herhangi bir metal aksam bulunmamasına dikkat etmelisiniz. Bileklik modellerinde metal aksam bulunmaz ise, taşınızın enerjisi asla kesilmez ve sizinle beraber uyumlu olarak çalışır. Sitrin taşı modelleri arasından seçim yaparken, bu hususa dikkat etmeniz önerilir.