Sitrin Taşı Kolye

Sitrin Taşı Kolye

Sitrin taş kolyeler son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir aksesuardır. Sarı renkli ve yarı saydam olan sitrin taş kolye, sıcaklığı artıran bir etkiye sahiptir ve cilt sağlığına olumlu katkılar sağlar.

Sitrin taşı kolye ucu anenize bolluk ve bereketi kendisine çektiği söylenmektedir. Özgüven problemi yaşayanların taşı olduğun inanılır. Kişiye ilham ve motivasyon verdiği gibi kişinin pratik işleri çarçabuk yağmasını sağlar bunun için motive eder. Güneşi seven bit taştır dolayısıyla, yaşam enerjinizi yükseltir hayat dolu olmanızı sağlar ve mutluluğunuzun daim olması adına etraftaki negatif enerjiyi temizleyip yerine pozitif enerji bırakır.  Zihninizi her şeyden arındırır ve hedefe odaklı bir şekilde başarıya götürür

Sitrin Taşı Kolye Faydaları

Sitrin taşı kolyenin sağladığı faydalar oldukça fazladır. Bu taş, pozitif enerjinin artmasına yardımcı olur ve kişinin daha cesur ve özgüvenli hissetmesini sağlar. Ayrıca, stres ve kaygı gibi olumsuz duyguları azaltmaya yardımcı olur. Sindirim ve metabolizma sistemlerini düzenleyerek sindirim problemlerine, kilo kontrolüne ve bağırsak sağlığına da destek olur. Konsantrasyonu arttırarak zihnin netleşmesine ve kısa sürede daha fazla iş yapılmasına da yardımcı olabilir. Sitrin doğal taş kolye ucu sayesinde hem ruhsal hem de fiziksel anlamda birçok fayda sağlayabilirsiniz.

Sitrin Taşının Özellikleri

Sitrin taşı, sarı renkli bir taş olup genellikle yarı saydamdır. Bu taşın sıcaklığı artıran bir etkiye sahip olduğu ve cilt sağlığına olumlu katkılar sağladığı bilinmektedir. Ayrıca, sitrin doğal taş kolye enerji seviyesini yükselttiği ve vücudu temizlediği de belirtilmektedir. Bu nedenle, sitrin taşı kolyeler ucu hem estetik görünümleri hem de faydaları nedeniyle tercih edilmektedir.

Sitrin Taşı Kolye Fiyatları

Sitrin taşı kolye fiyatları alırken fiyatının değişen nedenlerinden biri taşın işçiliği. işçilikli bir sitrin taşı kolye, yüksek enerji titreşimine sahiptir ve kişinin ruh sağlığına olumlu etki etmektedir. Kolyenin kesimi de fiyatını etkileyen bir diğer unsurdur. El işçiliğiyle kesilmiş kolyeler daha pahalıdır. Kolyenin kullanılan malzemesi de fiyatını belirleyen bir faktördür. Örneğin altın bir zincir ile kullanıldığında fiyat artacaktır. Ancak genel olarak, sitrin taşı kolye ucu uygun fiyatlı seçenekleri de bulunmaktadır.