Turkuaz Taşı Bileklik

Şans, Barış Ve Uğur Taşı Olan; Turkuaz Taşı Bileklik

Turkuaz taşı bir diğer adıyla Firuze taşı, geçmiş dönemlerden bugüne kişileri her daim nazardan ve olumsuz enerjilerden koruduğuna inanılmıştır. Turkuaz taşı, genel olarak takı ve mücevher yapımında ve süs eşyalarının üretilmesinde kullanılmaktadır. Turkuaz taşının yeşile çalan tonları ve gök mavisi tonlarında olmak üzere farklı renkleri bulunur. Turkuaz taşı en kıymetli olan doğal taşlardan biridir. Şifalı etkisi oldukça fazla olan bir taş türüdür.

Turkuaz taşı kadınlar tarafından takı olarak çok fazla tercih edilmektedir. Turkuaz taşının kullanıldığı kemerleri satın alarak sindirim sistemi sorunlarınıza şifa bulabilirsiniz.

Turkuaz Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Turkuaz taşı yeşil ile gök mavisi arasında olan bir renk skalasına sahip bir taştır. Turkuaz taşının olumlu enerjilerinden faydalanmak için Turkuaz taşlı bileklik satın alabilir ve taşı yaşam alanlarınızda nazardan korunmak için kullanabilirsiniz. Turkuaz taşı bileklikleri gümüş aksesuarlarla kullanarak taşın etkisini daha da arttırabilirsiniz. Barışın ve sevginin taşıdır. Turkuaz taşı bileklik kullanmanın yararları ise:

  • Kişinin kaygı ve huzursuzluk gibi durumlarından uzaklaşmasını sağlar. Sakinlik verir.
  • Sindirim sıkıntılarına karşı şifalıdır.
  • Tüm çakraların dengede olmasını sağlar.
  • Kalp hastalıklarına karşı şifalıdır.
  • Nazara iyi gelen bir taştır. Olumsuz enerjilerden arınmayı sağlar.
  • Başarı ve şans verir.
  • Kişinin bilgeliğini arttırır.

Turkuaz taşı, genel olarak kişinin hedeflerine ulaşmada nazar ve olumsuz enerjilerden dolayı oluşan tıkanıklıklarını açar ve kişiyi arındırır.

Turkuaz Taşı Bileklik Modelleri

Özellikle boğaz ve kalp çakrası üzerinde etkili olan Turkuaz taşı, kişinin yaşamını sıkıntıya sokan tıkanık durumların önünü açar. Kişinin ruhsal ve fiziksel olarak şifalanmasını sağlayan Turkuaz taşı bileklik modelleri tercih edebilir ve bu şifalı etkiyi sürekli üzerinizde hissedebilirsiniz. Turkuaz taştan yapılmış olan bileklik modellerinde hiçbir şekilde metal aksam kullanılmamıştır. Bilekliklerin ciltle teması uygudur. Bileklikler her kullanıcıya uyum sağlayacak şekilde 8 milim esnek misina ile tasarlanmıştır.

Turkuaz Taşı Bileklik Fiyatı

Turkuaz taşı bileklik fiyatı genel olarak taşın kalitesinden ve değerinden etkilenmektedir. Turkuaz taşının kullanım miktarı da fiyatı belirleyen unsurlardır.