Turmalin Taşı Bileklik

Uyum Ve Denge, Gökkuşağı Taşı Olan; Turmalin Taşı Bileklik

Geçmiş Dönemde Mısır inanışına göre yeryüzüne çıkma esnasında Turmalin Taşının gökkuşağından geçtiğine inanılmıştır. Dolayısıyla taşın ismi bu şekilde belirlenmiştir. Doğada çok farklı renklerde Turmalin taşına denk gelebilmek mümkündür. Yarı değerli taşlar arasında yer alan Turmalin taşı, terazi burçlarını temsil eden bir taştır. Evli kişilerin turmalin taşından yapılmış aksesuarları kullanması veya taşı yaşam alanlarında özellikle yatak odalarında bulundurmaları oldukça faydalıdır.

Turmalin taşının pembe rengi kadını duygusal ilişkilerde dengede kalmasını sağlarken yeşil rengi ise erkeğin dengesini ifade eder. Denge simgesi olan Turmalin Taşı tüm burçlar arasında dengeyi en iyi sağlayan Terazi burcunun taşıdır.

Turmalin Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Turmalin taşı özellikle evli kişilerin kullanmaları gereken bir taş türüdür. Evliliğin 8. ve 38. yılında mutlaka kişilerin birbirlerine Turmalin taşından oluşan takı hediye etmeleri aşkın, sevginin gücünü daha da arttıracaktır. Turmalin taşlı bileklik kullanmanın faydaları şöyledir:

  • Kişinin yaşama dair ne hedefi varsa nasıl bir yaşam hedefliyorsa o amaçlarına ulaşmasını kolaylaştırır.
  • Kişiye sakinlik verir.
  • Evli kişilerde özellikle aşk, sevgi ve bağlılık duygularını şifalandırır.
  • Uyku sorunu olan kişilerin uyku düzeni oluşturmasına yarar sağlar.
  • Kişi kendi benliğinle barışır.
  • Turmalin taşının tüm renklerini yaşam alanlarınızda bulundurabilir, böylelikle nazar ve olumsuz enerjilerden rahatlıkla arınabilirsiniz.

Turmalin taşı nasıl kullanılırsa kullanılsın kişinin üzerinde olan nazarı alır.  Turmalin taşı, kilo almaya çalışan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

Turmalin Taşı Bileklik Modelleri

Turmalin taşı bileklik modelleri ile Turmalin taşını her daim teninizde hissedebilirsiniz. Zira bu taşın güçlü ve olumlu enerjisinden yararlanabilmek için mutlaka teninizle temas etmesine özen göstermelisiniz. Turmalin taşı ancak bu şekilde kalp ve kök çakralarında oluşan blokajların önünü açar.

Bileklik modellerinin her birinin bağlantı kısmında metal malzeme kullanılmamaktadır. Ürünler dayanıklılığı ve kullanıcıların rahatlığı açısından 8 milim şeklinde esnek misinayla hazırlanmaktadır.

Turmalin Taşı Bileklik Fiyatı

Doğal taşlardan oluşturulan takı fiyatlarında taşın kalitesi en önemli etkendir. Turmalin taşı bileklik fiyatı taşın kalitesine, özelliklerine göre farklılık göstermektedir.