Yeşim Taşı Bileklik

Güzel Rüyaların Kaynağı; Yeşim Taşı Bileklik

Vücudun doğal detoksu olarak bilinen yeşim taşı, rengini de adının benzerliğinden almıştır. Yemyeşil rengiyle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeşim taşının, vücut dengeleyici bir taş olduğu bilinir. Zihni arındıran, cilde iyi gelen ve negatif enerjileri çok kolay bir şekilde vücuttan uzaklaştırmayı başaran bu kıymetli taş, aynı zamanda güzel rüyaların kaynağıdır. İnsana huzur verici özelliğiyle bilinen yeşim taşı vücudu dengelediği için rüyaların da şifalanmasına olanak verir ve görülen rüyaların da hatırlanma olasılığını artıran gücü bulunmaktadır.

Yeşim Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Hem sağlık, hem de rüya taşı olarak bilinen yeşim taşının aynı zamanda hücre yenileyici özelliği de vardır. Ruhani ve fiziksel hayat arasındaki bağlantıyı daima pozitif bir şekilde birbirine bağlayan bu kıymetli taş, genellikle masaj yaparken kullanılır. Kasları ve eklemleri onarıcı özelliği nedeniyle masaj alanında çokça kullanılırken, cilde ve saçlara da faydası vardır. Yeşim taşlı bileklik daima zihninizi daha da dingin hale getirecek, yenilenmenizi sağlayacak ve zihninizde yer edinen negatif kalabalığı ortadan kaldıracaktır.

Yeşim Taşı Bileklik Modelleri

Kendinizi daima yenilenmiş ve yeniden doğmuş gibi hissetmek istiyor, aynı zamanda negatif enerjileri bir çırpıda vücudunuzdan uzaklaştırmak istiyorsanız yeşim taşı bileklik modelleri tam size göre diyebiliriz. Bilekliğinizin daha sağlıklı çalışabilmesi adına, mutlaka yapımında enerjiyi kesebilecek veya etkileyebilecek malzeme bulunmaması da önemlidir.

Yeşimden yapılan bileklik modellerinde 8 milimetre elastik lastikli misina kullanılıyor. Ürünün yapımında alerjik reaksiyona sebebiyet verecek hiçbir maddeye yer verilmemektedir. Aynı zamanda yedek ip ve taşlarla gönderimi sağlanan üründe herhangi bir metal aksam da bulunmuyor.

Yeşim Taşı Bileklik Fiyatı

Bileklik modellerinin fiyatı genellikle taşın sağladığı faydalara, bileklik yapımındaki malzemelerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Yeşim taşı bileklik fiyatı da kendi özelliğine ve bilekliğin türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu kıymetli taşın kullanımını engelleyecek herhangi bir malzeme kullanılmadığı için, gönül rahatlığıyla satın alınabilir ve kullanımına hemen başlanabilmektedir.