Yıldız Taşı Bileklik

Hırsın Ve Azmin Taşı Olan; Yıldız Taşı Bileklik

Doğal taş materyalleri ile oluşturulan insan yapımı olan bir taş türüdür. Altın taşı olarak da bilinmekte olan Yıldız taşı, kişinin yaşamına hırs ve azim duygularını çeker. Parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olan bu taşı yaşam alanlarınızda bulundurarak olumlu enerjilerinden yararlanabilmeniz mümkündür.

Pozitif enerjinin taşıdır. Kişinin ruhsal olarak iyileşmesini ve sakinliğini korumasına destek veren bir taş türüdür. Kişi bu taşı teninde taşıyarak tam anlamıyla kendi değerinin farkına varır ve iç dünyasıyla uyumlanır.

Yıldız Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Yıldız taşının tüm şifasından yararlanabilmek için mutlaka bu taşın teninizle temasına özen göstermelisiniz. Yıldız taşlı bileklik satın alarak bilekliğin teninizde kalmasını sağlayabilir ve bu şekilde girdiğiniz her ortamda kendinizi fark ettirebilir ve başarılı olabilirsiniz. Yıldız taşından oluşan bileklik kullanmanın insan bedenine ve ruhuna faydaları şu şekildedir:

  • Kişinin hayallerine ulaşmasını sağlayacak olan hırs ve azim duygularını kişiye aşılar.
  • Duygusal yaraların hızla iyileşmesini sağlar.
  • Uyum, sakinlik ve huzur veren bir taştır.
  • Kişinin kan dolaşımına olumlu yönde etki sağlar.
  • Enfeksiyonların oluşumunu engeller.
  • Tahriş olan dokunun onarılmasını sağlar, şifalandırır.

Yıldız taşından oluşan kolye ve bileklik, yüzük gibi aksesuarların sürekli olarak kişinin teniyle temas etmesi oldukça faydalı olacaktır. Kişi zaman içinde bilekliği düzenli kullandıkça yaşamının şifalandığını hissedecektir.

Yıldız Taşı Bileklik Modelleri

Yıldız taşı sabır ve sakinliğin taşıdır. Yıldız taşı bileklik modelleri arasından beğendiğiniz bir bilekliği kullanmaya başlayarak yaşamınızda tıkanık olan tüm kapıların size açılmaya başladığını hissedecek ve göreceksiniz. Bu bileklik modellerinin bağlantı kısmında kaliteli malzeme kullanılmış olup, ciltte teması uygun olmayan metal aksam kullanılmamıştır.

Bileklikler her kullanıcının bileğine uyum sağlayacak şekilde 8 milim ve esnek misina ile hazırlanmaktadır. Gönül rahatlığıyla yıldız taşından yapılan bileklikleri satın alabilir, faydalarından yararlanabilirsiniz.

Yıldız Taşı Bileklik Fiyatı

Yıldız taşı bileklik fiyatı genel olarak her doğal taş türünde olduğu gibi taşın ilk olarak kalitesine göre belirlenir. Genellikle birinci sınıf Yıldız taşı kullanımı fiyat farklılıklarına sebep olabilir.