Yıldız Taşı Hayat Ağacı

Yıldız Taşı Hayat Ağacı

Yıldız Taşı, aydınlatır, canlandırır ve şifa verir. Aynı zamanda, sağlıklı bir yaşamı teşvik ettiği için Hayat Ağacı olarak da bilinir. Görüntüsü ile de öne çıkar. Yıldız taşı kişiyi rahatlatmayı gerginliği almasını ve özgüven sağlar. İnsanlara neşe veren negatiflerinden kurtaran yıldız taşı kişiye başarılı olması ve özgüvenli olması için ilham verir. Hayat bir sınavdır ve bütün sınavlarda başarıya ulaşmak isteriz tam da böyle zamanların taşıdır . Sınavlarda veya iş görüşmelerinizde üstünüzde taşıyabilirsiniz odaklanmanızı sağlar stresi, heycan ve gerginliğinizi götürür.

Yıldız taşını takan kişiyi yıldız taşı olumlu yönde etkilenir. Özgüven, kararlılık ve istikrar sembolü olarak görülür. Yansıttığı güzel ışığıyla hayatınıza pozitifliği tıpkı ışığı gibi getirecek negatifleri alacaktır. Yıldız taşı insan yapımı olan doğal olmayan bir taştır. gerek rengi gerekse yıldız şeklinde olmasından dolayı en çok tercih edilen taşlardan biridir.

Yıldız Taşı Hayat Ağacı Faydaları

Yıldız taşı hayat ağacının faydaları oldukça çeşitlidir. Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkileri bulunan bu taş, vücudun savunma mekanizmasını güçlendirir ve hastalıklara karşı koruma sağlayabilir. Endişe, korku ve kaygı gibi duyguların azaltılmasına yardımcı olan yıldız taşı, kendinizi daha pozitif ve huzurlu hissetmenize yardımcı olabilir.

Yıldız Taşının Kullanım Alanları

Yıldız taşı sadece evler ve ofisler için değil, aynı zamanda takılar olarak da kullanılabilir. Bu taşın kişisel enerjileri dengelemeye yardımcı olduğu düşünülmektedir. Yıldız taşı takılarının farklı tasarımları vardır, örneğin kolyeler, bilezikler ve küpeler gibi. Ayrıca, yıldız taşı takılarının insan bedenindeki enerji meridyenlerine uygulanan baskı sayesinde stresi azaltmaya ve zihinsel netliği artırmaya yardımcı olduğu da söylenmektedir. Ev veya ofislerinizde kullanmanın yanı sıra, yıldız taşı takılarının size sağlayabileceği şifayı keşfetmek için de bir seçenek olabilir.

Yıldız Taşı Hayat Ağacı Fiyatları

Yıldız taşı hayat ağacının fiyatı, taşın boyutu, işçiliği ve kullanılan tasarıma göre değişebilir. Yıldız taşının fiyatı, taşın büyüklüğüne, şekline ve berraklığına göre değişebilir. Genellikle yıldıztaşı şeklinde satıldığı için fiyatları da bu şekilde belirlenir. Boyutları oldukça idealdir ve her yere sığar.