Granat Taşı Bileklik

İsmini Nar Tanelerinden Alan Granat Taşı Bileklik

Saydam ve yarı saydam bir görünüme sahip olan Granat taşı veya diğer bir ismiyle Garnet taşı, sertlik derecesi diğer taşlara oranla daha yoğun olduğundan dolayı bu taşın işlenişi zor olmaktadır. Granat taşının renkleri genel olarak kırmızı, mor ve turuncudur. Bu renklerin tonlarında oluşan renk skalasına sahiptir. Osmanlı Kültüründe ayrı bir yeri olan bu doğal taş aynı zamanda şifalı gücü yüksek bir taş türüdür.

Granat Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Granat taşı genel manada kalp ve kök çakrasını çalıştıran ve bu çakralarla uyumlu olan bir taş türüdür. Granat taşını kişi eğer düzenli olarak üzerinde aksesuar olarak bulundurursa yaşamına sevgiyi, romantizmi, aşkı ve başarıyı çeker. Granat taşlı bileklik modellerinden birini kullanarak şu faydalarından rahatlıkla sizlerde faydalanabilirsiniz.

  • Kalp çakrasını çalıştırdığından Kalp ve Damar hastalıkları üzerinde oldukça şifalıdır.
  • Kansızlık ve lösemi gibi hastalıklar üzerinde olumlu etkisi bulunur.
  • Hiperaktivite de etkilidir.
  • Uyku apnesi
  • Menopoz, kısırlık durumlarında etkilidir.
  • Deri hastalıkları
  • Enflamasyon ve ağrılı durumlarda ağrıların giderilmesini sağlar.
  • Kas ve eklem ağrılarında şifa sağlar.
  • Safra kesesi taşları üzerinde olumlu etkisi bulunur.

Granat taşı bir diğer ismiyle Lal taşının tüm faydalarından yararlanabilmek için taşın teninizle temas etmesine özen göstermelisiniz.

Granat Taşı Bileklik Modelleri

Granat taşının güçlü etkilerini sürekli olarak hissetmek ve hayatına başarıyı çekmek isteyen kişilerin tercih ettiği bu doğal taştan yapılmış aksesuarları kullanmak faydalı olacaktır. Granat taşının yüksek ve güçlü etkilerinden yararlanmak istediğinizde sadece bu taştan oluşturulmuş bir bileklik edinmeniz ve bu bilekliği sürekli olarak kullanmanız gereklidir. Ancak bu şekilde taşın teninizle temasını sağlayabilir, etkinin daha iyi hissedildiğini anlayabilirsiniz.

Granat taşı bileklik modelleri hususunda kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Üründe hiçbir şekilde metal aksam kullanılmamıştır. Ayrıca kullanan her kişinin rahat edebileceği şekilde 8 milim esnek misina kullanılarak üretilmiştir.

Granat Taşı Bileklik Fiyatı

Granat taşı bileklik fiyatı bileklikte yer alan taşın kalitesine, özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor.