Opal Taşı Bileklik

Yaşam Enerjisi ve Mutluluk Veren, Opal Taşı Bileklik

Opal taşı doğada kendiliğinden oluşan doğal, değerli bir taş türüdür. Görünüş itibariyle her görenin etkisinde kalabileceği bir görselliği bulunan Opal taşı daha çok aksesuar yapımında kullanılmaktadır. Kuvars ailesinin farklı bir üyesi olan Opal taşı gerek zihinsel gerekse fiziksel olarak farklı faydaları bulunan bir doğal taş türüdür. Işıltılı yapısıyla bilinen Opal taşı bu özelliği ile kişiyi negatif enerjilerden ve nazarlardan korur.

Opal taşının tek bir parçası dahi oldukça fazla şifaya sahiptir. Farklı renk tonları ve formlara sahip olan Opal taşına gökkuşağı taşı da denilmektedir.

Opal Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Opal taşı geçmiş dönemlerde olsun günümüzde olsun kişiye her zaman yaşam sevinci ve olumlu enerji verir. Lakin opal taşının tüm bu olumlu şifasından yararlanabilmek için bu taştan oluşturulmuş takıların teninizle temasına özen göstermelisiniz. Opal taşlı bileklik kullanarak opal taşının olumlu enerjisini her gittiğiniz yere taşıyabilir, enerjisini hissedebilirsiniz. Opal taşı bileklik kullanmanın faydaları:

  • Kişinin karar vermesini kolaylaştırır.
  • Kişide azim ve sabır enerjisini çalıştırır.
  • Kişinin kendi öz değerinin farkına varmasını ve kendini kabullenmesini, sevmesini sağlar.
  • Parkinson hastalığına karşı şifalıdır.
  • Bulunulan ortamdan negatif enerjilerin yok olmasını sağlar.
  • Saçın beslenmesini sağlar ve cildi onarır.
  • Baş ağrılarına karşı şifalıdır.
  • Uykusuzluk sorununu ortadan kaldırır.
  • İştahsızlık, bitkinliğe karşı olumlu etki gösterir.

Opal taşından oluşturulan bileklik seçimi yaparken sadece opal taşından oluşmasına özen göstermeniz bileklikten alınacak olan faydayı arttırır.

Opal Taşı Bileklik Modelleri

Opal taşı bileklik modelleri arasından farklı taşlardan oluşturulmuş olan bileklik türlerini de değerlendirebilirsiniz. Lakin sadece opal taşı bileklik modelleri de bulunur. Opal taşı bileklik kullanarak rahatlıkla negatif enerjilerin önüne geçebilir ve pozitif enerjileri yaşamınıza çekebilirsiniz.

Opal taşı bileklik modellerinin bağlantı kısmında hiçbir şekilde metal aksam kullanılmamış olup ayrıca her kullanıcının bileğiyle uyum sağlayacak şekilde 8 milim esnek misinayla tasarlanmıştır.

Opal Taşı Bileklik Fiyatı

Opal taşı bileklik fiyatı belirlemesinde genel olarak bileklikte kullanılacak taş miktarı, değeri ve özelliği dikkate alınır.