Opal Taşı Hayat Ağacı

Opal Taşı Hayat Ağacı

Opal taşı negatif enerjileri dengeleyerek taşıyan kişiye bir huzur ve dinginlik hissi verir. Opal taşı hayat ağacı, kemik ve diş sağlığına da iyi gelir. Aynı zamanda sindirim sistemi ve sinir sistemini de düzenler. Opal taşı gökkuşağını andıran renkleri ile insanın umutsuzluğa kapılmasına engel olur. Opal taşı çok değerli bir taştır. Asosyal çekingen kimseleri daha girişken sıcak özgüven dolu olmasını sağlar. Utangaç iseniz bu taş sizin taşınız denilebilir kendinizi göstermeniz negatif yüklerden kurtulup opal taşının pozitif enerjisiyle cesaretinize cesaret katabilirsiniz.

Opal Taşı Hayat Ağacı Faydaları

Opal taşı taşıyan kişilere birçok fayda sağlamaktadır. Bu taşın enerjiye bağlı olması sebebiyle bedensel, ruhsal ve zihinsel enerjilerin dengeye kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca stresi azaltır, kendine olan özgüveni arttırır ve yaratıcılığı destekler. Opal taşı hayat ağacı'nın bu faydaları, hayatın zorluklarıyla başa çıkmak için ihtiyaç duyduğumuz pozitif enerjiyi sağlar. Bu nedenle, bu özel taş hayatımıza destek olmak ve dengeyi korumak için kullanılabilir.

Görme  zorluğu çeken veya görmeyen kişilere şifa olduğu söylenir. Duygular ve akıl iletişiminde bütünlük sağladığı bilinir. Kişinin dinç ve kendine güvenen bir birey olması gerektiğini yansıtır. Şifası olmayan hatalıklarda kişinin daha iyi rahat hissetmesine yardımcı olur. hastalar için rahatlatıcı pozitif enerji yarar, negatif duygu düşüncelerden arınmasını sağlar. Aklınızı bulandıran kötü düşüncelerden uzaklaştırıp adeta hayat kısa yaşamana bak der .

Opal Taşı Hayat Ağacı Fiyatları

Opal taşı hayat ağacı, diğer taşlar gibi her yerde bulunmaz ve nadir bulunan bir taştır. Bu nedenle taşın işlenme şekli de fiyatlarda değişiklik gösterebilir. Opal taşının fiyatı, taşın büyüklüğüne, şekline ve berraklığına göre farklılık gösterebilir. Genellikle opal taşı şeklinde satıldığı için fiyatları da bu şekilde belirlenir. Boyutları oldukça idealdir ve kolaylık her yere sığar ve her yere yakışır.

Opal taşı fiyatları, taşın büyüklüğü, işçilik süreci gibi unsurlara bağlı olarak değişebilir. işçilik süreci uzadıkça ve boyutları büyüdükçe fiyatlar artabilir. İsterseniz, tercihlerinize göre farklı renk ve şekillerde opal taşı satın alabilirsiniz.